30 Ekim 2020 Cuma

SAMSUN VALİLİĞİ FOTOĞRAFLADI! KORONA VİRÜS NEDENİYLE SOKAKLAR BOMBOŞ

Samsun Valiliği fotoğrafladı! Korona Virüs nedeniyle sokaklar bomboş

Samsun'da Korona Virüs nedeniyle yapılan Evde Kal çağrıları sonrası cadde, sokak, yol ve parklar bomboş kaldı.

24 Mart 2020 Salı 14:58 GÜNCEL

Samsun Valiliği, Korona Virüs uyarıları kapsamında yapılan EvdeKal çağrıları sonrası Samsun sokaklarını ve caddelerini fotoğrafladı.


Valiliğin sosyal medya hesaplarından paylaşılan görüntülerde, Samsun sokaklarının, caddelerinin, sahil yolunun, parkların bomboş olduğu görüldü. Korona Virüs sebebiyle sürekli yapılan EvdeKal çağrılarının karşılık bulmaya başlaması ve Samsun'da sokak ve yolların bomboş kalması Samsun Valiliğinin çektiği fotoğraflara yansıdı.

Çekilen fotoğraflarda Korona Virüs nedeniyle Samsun'un en işlek bulvarlarından biri olan Atatürk Bulvarında trafikte tek bir araç olmaması
dikkati çekti. Yine aynı şekilde Samsun Cumhuriyet Meydanında bulunan alış veriş merkezinin olduğu alanda da kimsenin bulunmaması, sahil yolunun bomboş olması çekilen görüntülerde görüldü.
Samsun Valiliği ise Korona Virüs nedeniyle uyarıları dikkate alarak evde kalan Samsunlulara teşekkür ederek, "Koronavirüsün yayılmasının önlenmesi için alınan tedbirler kapsamında yapılan uyarıları dikkate alarak zorunlu olmadıkça sokağa çıkmayan ve toplumsal izolasyona katkı sağlayan Samsunlu hemşehrilerimize teşekkür ederiz." açıklaması yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Korona nedeniyle un ve mamullerinde sıkıntı söz konusu değil

Korona nedeniyle un ve mamullerinde sıkıntı söz konusu değil