16 Haziran 2019 Pazar

SAMSUN VALİLİĞİ, ÖĞRENCİYİ SINIF ORTASINDA TOKATLAYAN BAYAN ÖĞRETMEN İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Samsun Valiliği, öğrenciyi sınıf ortasında tokatlayan bayan öğretmen ile ilgili açıklama yaptı

Samsun Valiliği, Tekkeköy ilçesinde Ali Emine Kahvecioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrencisini tokatlayan bayan öğretmenin okuldan uzaklaştırıldığını açıklarken, olayın öğrencinin bayan öğretmene küfür etmesi nedeni ile yaşandığı bilgisini paylaştı.

27 Aralık 2017 Çarşamba 14:36 GÜNCEL

Samsun Valiliği Tekkeköy ilçesinde Ali Emine Kahvecioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, öğrencisini sınıf ortasında tokatlayarak döven bayan öğretmen ile ilgili açıklama yaptı.


Samsun Valiliği, Tekkeköy ilçesinde bulunan Ali Emine Kahvecioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde sınıf ortasında öğrenciyi diz çöktürüp, tokatlayarak döven bayan öğretmenin ortaya çıkan görüntüleri sonrası yaptığı açıklamada, bayan öğretmenin öğrencinin küfürlü davranışlarına maruz kaldığını açıkladı.

Valilik tarafından yapılan açıklamada, öğrencisini tokatlayarak döven öğretmenin, olayla ilgili soruşturma nedeni ile okuldan uzaklaştırdığı bilgisi paylaşılırken, konu ile ilgili şu bilgiler verildi.

BAYAN ÖĞRETMENE KÜFÜR ETMİŞ..

"İlimiz Tekkeköy ilçesinde bulunan Ali Emine Kahvecioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde meydana gelen öğretmenin öğrencisine şiddet uygulaması ile ilgili yapılan araştırma neticesinde; Öğrencisinin küfürlü davranışına ve bazı öğrencilerin de küfreden öğrenciye destek vermesi uygulamasına maruz kalan söz konusu öğretmen, görev yaptığı okuldan uzaklaştırılarak inceleme ve soruşturma başlatılmıştır. Şiddetle ilgili uygulamaları tasvip etmediğimizi vurgulayarak,  gerekli inceleme ve soruşturmanın hassasiyetle yürütüleceği konusunu kamuoyunun takdirlerine sunarız."
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Eren Günhan Ulusoy, Ulusoy Un'un cirosunu 1 milyar liranın üzerine taşıdı

Eren Günhan Ulusoy, Ulusoy Un'un cirosunu 1 milyar liranın üzerine taşıdı