15 Ocak 2021 Cuma

SAMSUN VALİLİĞİ VEZİRKÖPRÜ'YE BAĞLI MAHALLEDE KORONA KARANTİNASI KARARINI DUYURDU

Samsun Valiliği Vezirköprü'ye bağlı mahallede Korona karantinası kararını duyurdu

Samsun Valiliği, Korona Virüs nedeniyle Vezirköprü ilçesine bağlı Ovacık mahallesinin karantina altına alındığını duyurdu.

01 Nisan 2020 Çarşamba 10:42 GÜNCEL

Samsun Valiliği, iki kişide Korona Virüs testinin pozitif çıkması üzerine Vezirköprü ilçesine bağlı Ovacık mahallesinin karantina alındığını açıkladı.


Vezirköprü ilçesinin Ovacık mahallesinde Korona Virüs vakalarının yapılan filyasyon ve diğer çalışmalara rağmen artış gösterdiği belirtilirken, Samsun Valiliğinden karantina kararı ile ilgili yapılan açıklamada kamuoyuna şu bilgiler verildi.

"Samsun İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun 31/03/2020 tarihli ve 14 no'lu kararı ile; İlimiz Vezirköprü ilçesi Ovacık mahallesinde COVİD-19 vakalarının yapılan filyasyon ve diğer çalışmalara rağmen artış göstermesi nedeniyle mahallenin giriş-çıkışlarına izin verilmeyerek 01/04/2020 saat 07:00 itibariyle ikinci bir emre kadar karantina altına alınmasına, istisnai durumlar dışında sokağa çıkılmamasına ve gerekli tüm sağlık tedbirlerinin azami derecede alınmasına karar verilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım ihtiyaç sahipleri için 10 bin adet erzak kampanyasını başlattı

Yüksel Yıldırım ihtiyaç sahipleri için 10 bin adet erzak kampanyasını başlattı