16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN VALİLİĞİNDEN AKP'Lİ BELEDİYEYE POLİS BASKINI İDDİASINA AÇIKLAMA GELDİ

Samsun Valiliğinden AKP'li Belediyeye Polis Baskını iddiasına açıklama geldi

Samsun Valiliği, Atakum Belediyesi'ne FETÖ operasyonu yapıldığı iddiaları üzerine bir açıklama yayınladı. Samsun Valiliği, AKP'li Belediyeye Polis Baskını başlıklı haberler üzerine ilgili bilgi verdi.

24 Ekim 2017 Salı 18:51 GÜNCEL
Samsun Valiliği, Atakum Belediyesine polislerin FETÖ soruşturması kapsamında operasyon yaptığı iddiaları ile ilgili bir açıklama yaptı. 

Samsun Valiliği  bazı haber sitelerinde 'AKP'li Belediyeye polis baskını' başlığı ile verilen haberler üzerine yayınladığı açıklamada şu bilgileri verdi.

"24.10.2017 günü “ODATV” adlı internet sitesinde “AKP’li Belediyeye polis baskını” başlığı altında yayınlanan haberde; Samsun Emniyet Müdürlüğü KOM ekipleri tarafından Atakum İlçe Belediyesine operasyon düzenlendiği belirtilmiştir.
                  
Atakum Belediyesine yönelik bir operasyon söz konusu olmayıp; Samsun Emniyet Müdürlüğümüz KOM Şube Müdürlüğünce Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde FTÖ/PDY Terör Örgütü ile mücadele kapsamında 24.10.2017 günü yapılan planlı operasyonda ikametinde yakalanan bir şüphelinin Atakum Belediyesinde taşeron firma işçisi olarak çalıştığı ve Belediyedeki bir ofiste kendisinin kullandığı bir bilgisayarın bulunduğunu beyan etmesi üzerine Belediyede sadece bu bilgisayarın hardiscine el koyma işlemi yapılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. "
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Eren Bülbül ve astsubay Ferhat Gedik'i şehit eden terörist Giresun'da yakalandı

Eren Bülbül ve astsubay Ferhat Gedik'i şehit eden terörist Giresun'da yakalandı