20 Temmuz 2019 Cumartesi

SAMSUN VALİLİĞİNDEN ESKİ KOCASININ ÖLÜMLE TEHDİT ETTİĞİ DENİZ CEYLAN İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Samsun Valiliğinden eski kocasının ölümle tehdit ettiği Deniz Ceylan ile ilgili açıklama

Samsun Valiliği, uzaklaştırma kararına rağmen eski kocasının parkta kendisini tekme tokat dövdüğünü ve eski kocasının ölüm tehditleri nedeni ile evinden dışarıya çıkamadığını açıklayan Deniz Ceylan ile ilgili yaptığı açıklamada, "Deniz Ceylan ile ilgili koruma tedbirlerimiz devam etmektedir" açıklaması yaptı.

21 Aralık 2017 Perşembe 15:40 GÜNCEL
Samsun Valiliği, eski kocası tarafından ölümle tehdit edildiği gündeme gelen Deniz Ceylan ile ilgili açıklama yayınladı.

Samsun Valiliği, eski eşi tarafından ölümle tehdit edildiğini bu nedenle evinden dışarıya çıkamadığını söyleyen Deniz Ceylan ile ilgili açıklama yaptı. Eski kocası tarafından ölümle tehdit edildiği ve bu nedenle evinden dışarıya çıkamadığını söyleyen Deniz Ceylan bu durumu yayınladığı bir video ile anlatmış ve yardım istemişti. Deniz Ceylan'ın yardım çağrısı ile ilgili video ise Samsun Kent Haber tarafından yayınlanmış daha sonra Deniz Ceylan'ın yaşadığı olay, gazetelerde yer almıştı.

Samsun Valiliği, Deniz Ceylan ile ilgili yaptığı açıklamada, şu bilgileri verdi.

"İlimiz sınırları içerisinde ikamet eden Deniz CEYLAN’ın eski eşiyle ilgili sorunlar yaşadığı, kendisinin eski eşi tarafından zarar göreceği korkusu ile ilgili bazı medya kuruluşlarında çıkan haberler üzerine açıklama yapma gereği duyulmuştur. Buna göre; adı geçen şahsın 2016 Ekim ayından bugüne kadar İl Emniyet Müdürlüğü ve Adliyede (idari ve adli) 12 ayrı işleminin olduğu, Adli ve mülki kararlar çerçevesinde tedbir kararlarının uygulandığı ve 20.12.2017 (bu gün) tarihi itibariyle tedbir kararlarından biri olan çağrı üzerine koruma tedbirlerinin uygulamada olduğu tespit edilmiştir. Ayrıca, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğümüzce de 04.10.2016 tarihinden bugüne 6 farklı tarihde görüşme yapıldığı, yardım ve destekte bulunulduğu; Ancak kendisi ailesiyle birlikte yaşamak istediğini beyan ederek Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğümüz bünyesinde olan Kadın Konuk Evi’nde kalmak istemediğini ifade etmiştir. Deniz CEYLAN ile ilgili koruma tedbirlerimiz devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Öte yandan eski kocası tarafından ölümle tehdit edildiğini ve bu nedenle evinden dışarı çıkamadığını açıklayan Deniz Ceylan, yardım istediği açıklamasında uzaklaştırma kararına rağmen, eski kocasının kendisini gezmeye çıktığı parkta 'Şort giydiği' gerekçesi ile tekme tokat dövdüğünü söylemişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Samsun İl Başkanından AK Parti İl Başkanına işsizlik yanıtı: Gençler intihar ediyor

CHP Samsun İl Başkanından AK Parti İl Başkanına işsizlik yanıtı: Gençler intihar ediyor