17 Ekim 2021 Pazar

SAMSUN VALİLİĞİNİN CUMHURİYET BAYRAMI 96'INCI YIL RESEPSİYONU COŞKULU GEÇTİ

Samsun Valiliğinin Cumhuriyet Bayramı 96'ıncı yıl resepsiyonu coşkulu geçti

Samsun'da Cumhuriyet Bayramının 96'ıncı yıl dönümü nedeniyle Valilik tarafından düzenlenen resepsiyonda siyasi partiler, vatandaşlar, bürokratlar bir araya geldi.

30 Ekim 2019 Çarşamba 10:11 GÜNCEL

Samsun Valiliği tarafından Cumhuriyet Bayramının 96'ıncı yıl dönümü nedeniyle Ömer Halis Demir salonunda resepsiyon düzenlendi.


Samsun Valisi Osman Kaymak ve eşi Emine Kaymak'ın ev sahipliğinde düzenlenen Cumhuriyet resepsiyonuna, protokol üyeleri, askeri, idari ve mülki erkan ile çok sayıda davetli katıldı.

Katılımın çok yoğun olduğu Kabul Töreni programında Samsun Devlet Klasik Türk Müziği Korosu saz sanatçıları tarafından da müzik dinletisi sunuldu.

Samsun Valiliği tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı Kabul Töreni’ne ayrıca, Samsun Milletvekilleri Bedri Yaşar ve Kemal Zeybek, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün ve Eşi, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Eşi, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabrı Kılıç, Adalet Komisyon Başkanı Kemal Alver ve Eşi, Samsun Barosu Başkanı Av. Kerami Gürbüz, Vali Yardımcıları, İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal ve Eşi, İl Jandarma Komutanı J. Alb. İbrahim Güven ve Eşi, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, öğretim üyeleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, şehit yakınları ve gaziler, sporcular, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, askeri, idari ve mülki erkan katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum İmar İnşaat Şirketi Müdürü Osman Temiz iddialara belgelerle yanıt verdi

Atakum İmar İnşaat Şirketi Müdürü Osman Temiz iddialara belgelerle yanıt verdi