30 Mayıs 2020 Cumartesi

SAMSUN VALİLİĞİNİN KORUNDUĞUNU AÇIKLADIĞI DENİZ CEYLAN, YAŞADIKLARINI ANLATTI

Samsun Valiliğinin korunduğunu açıkladığı Deniz Ceylan, yaşadıklarını anlattı

Samsun'da boşandığı eski kocası tarafından ölümle tehdit edildiği gündeme gelen Deniz Ceylan, yaşadıklarını anlatarak, "Beni arabayla ezmeye çalıştı, bıçakla saldırdı. Yoldan geçenler kurtarmasaydı şimdi ölmüştüm" dedi.

21 Aralık 2017 Perşembe 17:51 GÜNCEL
Samsun'da eski kocası tarafından ölümle tehdit edildiği gerekçesi ile evinden dışarı çıkamadığı gündeme gelen Deniz Ceylan, CHP Samsun İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında yaşadıklarını anlattı.

Samsun'da yaşayan Deniz Ceylan, CHP Samsun İl Başkanlığında düzenlenen toplantıda boşandığı eşinden şiddet gördüğünü iddia etti.

Deniz Ceylan CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akçagöz ile il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, eski eşinin kendisini tehdit ettiğini ve darbettiğini öne sürdü. Eski eşinden korktuğu için çalışamadığını, dışarıya başka kadınlarla çıkabildiğini ifade eden Deniz Ceylan, "Boşanma davası sürecince verilen uzaklaştırma kararına rağmen beni arabayla ezmeye kalkmak, beni ve ailemi ölümle tehdit edip kardeşlerimi darbetmek gibi suçlar işledi. İlgili makamlar bir gün bile gözaltına almadı. 1,5 ay evli kaldık. Boşandıktan sonra şiddet artarak devam etti." dedi. Eski eşinin bir gün parkta gezdirdiği köpeğini öldürmeye kalktığını iddia eden Deniz Ceylan, "Daha sonra beni darbedip bıçakla saldırdı. Yoldan geçenler kurtarmasalardı şimdi yaşamıyordum belki. İfademde kamera görüntüleri olduğunu beyan ettiğim halde görüntüler alınmadı. Mahkeme devam ediyor. Ben onun tutuklu yargılanmasını istiyorum. Şimdi eski eşimden saklanarak yaşıyorum. Kadınların desteğiyle savcılığa gidiyorum." ifadelerini kullandı.

Tufan Akçagöz de her türlü şiddete karşı olduklarını vurgulayarak, "Deniz hanımın eski eşinden şiddet gördüğünü öğrendik. Kendisine destek olmak için partimizde açıklama yapabileceğini söyledik. Bundan sonra Deniz Ceylan'ın yanında olacağız." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

tanıkk

22 Aralık 2017 Cuma 16:20

etme bulma dünyası evli barklı adamı ayartıp karısından çocugundan ayırırsan böyle çekersin ALLAH ın sopası yok Gülayın ahı bu işte Allah daha beter etsin birde gazetelere çıkıyorsun karaktersiz serefsiz o kadar insanı da oyalama

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İş adamı Cemal Yeşilyurt: Yerli otomobil fabrikası Samsun'da yapılsın

İş adamı Cemal Yeşilyurt: Yerli otomobil fabrikası Samsun'da yapılsın