17 Haziran 2021 Perşembe

SAMSUN VALİSİ COVİD-19 OLAN VE İYİLEŞEN BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

Samsun Valisi Covid-19 olan ve iyileşen belediye başkanını ziyaret etti

Samsun'da Covid-19 testi bir süre önce pozitif çıkan Ayvacık İlçe Belediyesi Başkanı Halil Kalaycı iyileşerek görevine başlarken Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Ayvacık ilçesini ziyaret etti.

02 Ekim 2020 Cuma 15:25 GÜNCEL

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Ayvacık ilçesine yaptığı ziyarette bir süre önce Covid-19 testi pozitif çıkan ve iyileşen belediye başkanı Halil Kalaycı'yı makamında ziyaret etti.


Samsun'da ilçe ziyaretleri gerçekleştiren Samsun Valisi Zülkif Dağlı bugün Ayvacık ilçesine gitti. Ayvacık ilçesinde belediye binasına da giden Vali Zülkif Dağlı burada belediye başkanı Halil Kalaycı ile görüştü. Ayvacık Belediye Başkanı Kalaycı bir süre önce yaptığı açıklamada Covid-19 testinin pozitif çıktığını ve tedavi altına alındığını duyurmuştu. Bugün Ayvacık ilçesine giden Samsun Valisi Zülkif Dağlı'yı belediye binasında karşılayan Halil Kalaycı'nın sağlık durumunun iyi olduğu gözlemlendi. Samsun Valisi Dağlı gerçekleşen ziyarette Ayvacık ilçesinde devam eden hizmet ve projelerle bilgiler alırken, iyileşerek yeniden görevine başlayan belediye başkanı Kalaycı'ya da geçmiş olsun dileklerini iletti.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

HDP'nin Samsun Milletvekili adayı Alp Altınörs tutuklandı

HDP'nin Samsun Milletvekili adayı Alp Altınörs tutuklandı