17 Eylül 2021 Cuma

SAMSUN VALİSİ DAĞLI İKİ HAFTALIK KISMİ KAPANMAYA UYULMASI UYARISI YAPTI

Samsun Valisi Dağlı iki haftalık kısmi kapanmaya uyulması uyarısı yaptı

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, KoronaVirüs salgını sebebi ile Ramazan ayında uygulanacak iki haftalık kısmi kapanma ile ilgili vatandaşları uyardı.

14 Nisan 2021 Çarşamba 14:09 GÜNCEL

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Alaçam ilçesini ziyaret ederek burada esnaf ve vatandaşları KoronaVirüs salgını ve bu akşam başlayacak iki haftalık kısmı kapanma ile ilgili uyardı.


Alaçam ilçesinde semt pazarına giden Samsun Valisi Zülkif Dağlı, salgının seyrinin değiştirilmesi amacıyla alınan iki haftalık kısmi kapanma kararına vatandaşların uymasını  ve zorunlu olmadıkça sokağa çıkmamalarını istedi. 

Samsun Valisi Dağlı, bugün gün içinde Alaçam ilçesi ile birlikte Bafra ve 19 Mayıs ilçelerine de ziyaretlerde bulunarak vatandaş ve esnaflara KoronaVirüs tedbir ve yasaklarına uymaları çağrısında bulunacak.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Fe

17 Nisan 2021 Cumartesi 00:26

Samsunda kamu kurumları neden dönüşümlü çalışmıyor,kurum amirleri vali dönüşüme karşı,istemiyor diyorlar.2 aydır en yoğun il samsun,diğer iller pandemiyle mücadele için dönüşüme geçti,samsun ısrarla geçmiyor,kurum amirleri valilik dönüşme karşı diyor,

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İlkadım ilçesi Fevzi Çakmak mahallesinde 5 sokağa doğalgaz bağlanacak

Samsun'da İlkadım ilçesi Fevzi Çakmak mahallesinde 5 sokağa doğalgaz bağlanacak