18 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN VALİSİ DAĞLI MUHTARLARA AŞI OLMAYANLARI TESPİT EDİN TALİMATI VERDİ

Samsun Valisi Dağlı muhtarlara aşı olmayanları tespit edin talimatı verdi

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, İlkadım ilçesi Kara Samsun mahallesinde muhtarlarla yaptığı toplantıda, "Mahallenizde aşı olmayanları tespit edip aşı olmalarını sağlayın" talimatı verdi.

28 Temmuz 2021 Çarşamba 17:28 GÜNCEL

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, 55 bin 555 aşı kampanyası kapsamında mahalle muhtarları ile yaptığı toplantıda, aşı olmayanları aşı olmaya davet etti.


İlkadım ilçesi Karasamsun mahallesinde muhtarlarla bir toplantı yapan Samsun Valisi Zülkif Dağlı'ya İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım İlçe Kaymakamı İbrahim Keklik'de eşlik etti. Samsun Valisi Dağlı, muhtarlarla gerçekleştirdiği toplantıda, 17-24 yaş arası gençlere yönelik 30 Temmuz 2021 Cuma günü yapılacak olan bir günde 55.555 aşı kampanyasının tanıtımını yaptı.Samsun Valisi Dağlı, yaptığı toplantıda muhtarlara KoronaVirüs'ü hatırlatarak, "Devlet ile toplum arasında adeta köprü görevi görerek sağlıklı bir iletişimin kurulmasını sağlayan, vatandaşlarımızın devletimize ihtiyaç duyduğu anda ilk olarak başvuracakları kapı muhtarlarımızın kapısıdır. Muhtarlarımızdan beklentimiz kendi mahallesinde aşısını olmamış vatandaşlarımızı tespit edip hızlı bir şekilde aşı olmasını sağlayarak sarı renkte olan görünümümüzü bir an önce mavi kategoriye çıkarmaktır. Bu bağlamda aşısını olmayan tüm vatandaşlarımızı aşı olmaya davet ediyorum." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun TSO Başkanı Zeki Murzioğlu: Tünelin ucunda ışık göründü ama..

Samsun TSO Başkanı Zeki Murzioğlu: Tünelin ucunda ışık göründü ama..