29 Kasım 2021 Pazartesi

SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN TERÖR ÖRGÜTLERİNE GÖZDAĞI VERDİ

Samsun Valisi İbrahim Şahin terör örgütlerine gözdağı verdi

Samsun Valisi İbrahim Şahin, 19 Mayıs Polis Meslek Yüksekokulunda gerçekleşen mezuniyet töreninde terör örgütleri ile ilgili yaptığı açıklamada "Arkalarındaki süper güçler dahil hepsinin canını okuyacağız" dedi.

25 Mayıs 2017 Perşembe 14:34 GÜNCEL
Samsun Valisi İbrahim Şahin, 19 Mayıs Polis Meslek Yüksekokulunda 549 öğrencinin mezun olduğu törende yaptığı konuşmada terör örgütlerine gözdağı verdi.


Samsun Valisi İbrahim Şahin, 19 Mayıs Polis Meslek Yüksekokulundan mezun olan öğrencilerin ülkeyi koruyacaklarını belirterek, terör örgütlerine asla prim verilmeyeceğini söyledi. Vali İbrahim Şahin, mezuniyet töreninde yaptığı konuşmada, "Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, hükümetimiz, sizler, bizler hep beraber el birliği ile bu ülkeye el uzatan terör örgütlerinin, arkasındaki süper güçler dahil hepsinin canına okuyacağız. Bu ülke, bu bayrak, bu vatan ilelebet bağımsız şekilde devam edecek." dedi.


Öte yandan 19 Mayıs Polis Meslek Yüksekokulu'ndan mezun olan 549 öğrenci, törenle diplomalarını aldı. Vali İbrahim Şahin, okulun futbol sahasında düzenlenen törende, mezun polisleri ve ailelerini tebrik etti. YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Saldırı hazırlığında olan teröristlere hava harekatı düzenlendi

Saldırı hazırlığında olan teröristlere hava harekatı düzenlendi