21 Şubat 2019 Perşembe

SAMSUN VALİSİ KAYMAK, PAZAR GÜNÜ MAĞDUR OLAN SÜRÜCÜLERE SABIRLARI İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Samsun Valisi Kaymak, Pazar günü mağdur olan sürücülere sabırları için teşekkür etti

Samsun Valisi Osman Kaymak, Pazar günü düzenlenen Falcon Fest triatlon yarışları nedeniyle araç trafiğinin kilitlenmesi ve araç sürücülerinin bu duruma tepki göstermesi ile ilgili açıklama yaptı.

06 Ağustos 2018 Pazartesi 12:28 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak, Pazar günü şehir trafiğinde yaşanan yoğunluk nedeniyle mağdur olan vatandaşlara gösterdikleri sabır için teşekkür etti.


Samsun Valisi Osman Kaymak, Pazar günü düzenlenen Falcon Fest triatlon yarışlarının KPSS sınavının yapıldığı gün gerçekleştirilmesi nedeniyle Atakum ilçesinde araç trafiğinin felç olması ile ilgili açıklama yaptı.

Samsun Valisi Osman Kaymak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kentte trafikte yaşanan aksamanın nedenini açıklayarak, benzer olayların yaşanmaması için daha fazla hassasiyet gösterilmesi hususunda gerekli talimatları verdiğini bildirdi.Osman Kaymak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Samsun'da kent içi trafiğinde yaşanan trafik sıkışıklığına değinerek, "Büyükşehir Belediyemizin düzenlediği uluslararası bir etkinlik olan FalconFest'in sahil şeridinde beklenenden çok daha yoğun bir trafiğe neden olduğu görüldü. Konuyla ilgili emniyet yetkililerimizle görüştüm. Etkinlik alanı daraltıldı, trafiği rahatlatacak tedbirler alındı. Mağdur olan tüm vatandaşlarımıza sabırları için teşekkür ediyorum. Benzer olayların yaşanmaması için daha fazla hassasiyet gösterilmesi hususunda gerekli talimatları verdim" dedi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Kurban Bayramında kurbanlık hayvan alırken bunlara mutlaka dikkat edin!

Kurban Bayramında kurbanlık hayvan alırken bunlara mutlaka dikkat edin!