24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUN VALİSİ KAYMAK SAMSUNSPOR İÇİN TEHDİT EDİLDİĞİ DEDİKODUSUNA AÇIKLAMA YAPTI

Samsun Valisi Kaymak Samsunspor için tehdit edildiği dedikodusuna açıklama yaptı

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunspor ile ilgili kendisini bir bakan ve milletvekilinin tehdit ettiği dedikodularının gündeme gelmesi üzerine bir açıklama yaptı.

25 Nisan 2018 Çarşamba 15:38 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunspor ile ilgili kendisini Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ve AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın tehdit ettiği yönünde son günlerde gündeme getirilen iddialarla ilgili açıklama yaptı.


Açıklamasında Sağlık Bakanı ve Samsun Milletvekili ahmet Demircan ile AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın kendisini Samsunspor ile ilgili tehdit ettiği yönündeki iddiaların doğru olmadığına dikkati çeken Samsun Valisi Osman Kaymak, "Sayın bakanımız ve sayın milletvekillerimizin Samsunspor ile yakından ilgilenmem konusunda her hangi bir tehdit telkin veya iması söz konusu değildir. Bu iddia tamamen kirli bir bilgidir ve asparagastır. Bu art niyetli söylentilerin Samsunspor'a moral ve motivasyon açısından bir katkı sağlamayacağı açıktır" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

ADEM VURAL

02 Mayıs 2018 Çarşamba 00:33

BU İDDA KESİNLİKLE YALAN NE BAKANIMI SAYIN AHMET DEMİRCAN NE DE DİĞER MİLLETVEKİLLERİ VALİMİZİ ASLA BU KONUDA TEHTİT ETMEEZ BU KONUDA ORTAYA İDDA EDENLER BU KİŞİLERLE HELALLEŞMESE YARIN KIYAMETTE HESAP VEREMEZ

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da 12 adrese eş zamanlı uyuşturucu operasyonu:10 gözaltı

Samsun Bafra'da 12 adrese eş zamanlı uyuşturucu operasyonu:10 gözaltı