24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUN VALİSİ KAYMAK'IN EŞİ EMİNE KAYMAK 8 MART'TA ŞEHİT EŞLERİ VE ÇOCUKLARINI MİSAFİR ETTİ

Samsun Valisi Kaymak'ın eşi Emine Kaymak 8 Mart'ta şehit eşleri ve çocuklarını misafir etti

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın eşi Emine Kaymak, 8 Mart Dünya Kadın Gününde şehit eşleri ve çocukları ile Valilik Konutunda bir araya geldi.

08 Mart 2018 Perşembe 14:25 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın eşi Emine Kaymak, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, şehit eşleri ve çocuklarını Valilik konutunda misafir etti.


Samsun Valisi Osman Kaymak’ın eşi Emine Kaymak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, Tunceli Ovacık ilçesi Savcısı şehit Murat Uzun'un eşi Cihan Uzun, şehit polis M.Burak Zor'un eşi Cansu Zor, Şehit Pilot Tunç Fidaner'in eşi Sibel Fidaner ve Şehit Pilot Abdulmuttalip Kesikbaş'ın eşi Gizem Kesikbaş ile Valilik konutunda biraraya geldi.

Şehit eşleri ve çocuklarıyla yakından ilgilenen Samsun Valisi Osman Kaymak’ın eşi Emine Kaymak, burada yaptığı açıklamada "Şehitlik mertebesi Peygamber Efendimizin yanı başındaki bir mertebe olarak nitelendirilir. Buna biz iman eder ve inanırız. Sizler vatan için, millet için, devlet için, canını feda eden şehitlerimizin bizlere emanetisiniz, şehitlerimizin aileleri de şehitlerimizin manevi hatıraları bizlere emanettir. Bu vatan onlara minnettardır ve bizler de her zaman ailelerimizin yanındayız her zaman bizim başımızın tacısınız. Sizden bir talep geldiğinde biz bunu emir telakki ederiz. Bunu mutlak suretle yerine getirmeye çalışırız" dedi.


 
Şehitlerin eşleri de Emine Kaymak'a kendilerini misafir etmesinden dolayı duydukları söyleyerek teşekkür etti. Ziyaretin sonunda şehit eşlerinin çocuklarına çeşitli hediyeler de veren Emine Kaymak'ın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde düzenlediği etkinlikte Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün’ün eşi Yüksel Üstün, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın eşi Semiha Yılmaz,  Samsun İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu’nun eşi Çiğdem Ağaoğlu’da hazır bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da OMÜ'de çalışacak 200 yükümlü için protokol imzalandı

Samsun'da OMÜ'de çalışacak 200 yükümlü için protokol imzalandı