26 Nisan 2019 Cuma

SAMSUN VALİSİ KAYMAK'TAN SAMSUNLULARA 15 TEMMUZ ÇAĞRISI! MEYDANA GELİN

Samsun Valisi Kaymak'tan Samsunlulara 15 Temmuz çağrısı! Meydana gelin

Samsun Valisi Osman Kaymak, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü nedeni ile Samsun halkını Cumhuriyet Meydanına çağırdı.

15 Temmuz 2018 Pazar 16:16 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak, 15 Temmuz hain darbe girişiminin ikinci yıl dönümünde Samsun halkını yaptığı çağrı ile Cumhuriyet Meydanına davet etti.


Samsun'da 15 Temmuz Demokrasi  ve Milli Birlik günü etkinlikleri kapsamında bu akşam saat 20:00'de Cumhuriyet Meydanında olacaklarını belirten Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun halkını da meydana çağırarak, "Buradan Samsunlu kardeşlerimize sesleniyorum. Samsun bir ilkadım kenti. Samsun Türkiye’nin kurtuluşuna giden yolda meşalenin yakıldığı bir kenttir. Gazi Mustafa Kemal  Atatürk’e sahip çıkan bir kenttir. Vatan, millet duygusu olduğu zaman tavrını ortaya koyan  insanlar, inanıyorum ki yarın bizi de yalnız bırakmayacaklardır. Kendi geleceklerine sahip  çıkacaklardır.  15 Temmuz darbesi unutulmamalı  unutturulmamalı. Bu hainlerin planlarına karşı devletimizin birliği ve beraberliğini  milletimiz göstermesi lazım. " dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek darbecilere lanet okudu

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek darbecilere lanet okudu