27 Mayıs 2020 Çarşamba

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK: 19 MAYIS'IN 100'ÜNCÜ YILI İÇİN HAZIRLIKLARIMIZ TAMAM

Samsun Valisi Osman Kaymak: 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı için hazırlıklarımız tamam

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'ne yaptığı ziyarette, "19 Mayıs'ın 100'üncü yılı için hazırlıklarımız tamam" açıklaması yaptı.

19 Nisan 2019 Cuma 15:05 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek, 19 Mayıs'ın 100'üncü yılına özel olarak hazırlanan Atatürk Anıtı tablosunu 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır'a hediye etti.


Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Samsun Valisi Osman Kaymak'ı sabah kahvaltısında ağırladı. Vali Kaymak, kahvaltı sonrası, 19 Mayıs'ın 100'üncü yılına özel olarak hazırlanan Atatürk Anıtı tablosunu Cemiyet'e hediye etti.

19 MAYIS GAZETECİLER CEMİYETİ'NDE KAHVALTI
Yeni hizmet binasında düzenlenen kahvaltı programında Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelen Vali Osman Kaymak, "Bu yıl kurtuluşa giden yolda 19 Mayıs 1919'un 100'üncü yılı. Valiliğimiz, Büyükşehir Belediyemiz, kamu kurumlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, kısacası tüm Samsunlular olarak bu büyük coşkuyu, gururu yaşıyoruz. 19 Mayıs'ın 100'üncü yılını Samsun'a yakışır bir şekilde kutlayacağız. Bunun için tüm hazırlıklarımız tamam" dedi.'BASIN MENSUPLARINA TEŞEKKÜR EDİYORUM'
Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyelerine kendisini ağırladığı için teşekkür eden Vali Kaymak, "Adını anlamlı tarihten alan siz değerli basın mensuplarımızın oluşturduğu cemiyetinizde sizlerle birlikte olmanın mutluluğu içerisindeyim. Samsun'da basın mensubu arkadaşlarımız yaptığımız tüm çalışmalarda bizlerin en yakın destekçisi olmaya devam ediyorlar. Bunun için de ayrıca sizlerin huzurunda tüm basın mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu vesileyle bir kez daha yeni hizmet binanızın hayırlı olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

BAŞKAN ÇAKIR: SAYIN VALİMİZ ONUR VERDİ
Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır da yaptığı konuşmada, "Yeni hizmet binamızda ilk konuğumuz olarak sayın Valimizi ağırladık. Kendileri bizlere her zaman destek oldu. Katılımlarıyla bizlere onur verdiği için sayın Valimiz Osman Kaymak'a teşekkür ediyorum. 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti olarak kentimizin ileri gelenleri ile birlikteliklerimiz devam edecek" dedi.

Konuşmaların ardından Vali Osman Kaymak, Cemiyet Başkanı Yusuf Ziya Çakır'a 19 Mayıs'ın 100'üncü yılına özel olarak hazırlanan Atatürk Anıtı tablosunu takdim etti. Kahvaltıya Türkiye Spor Yazarları Derneği(TSYD) Samsun Şube Başkanı Avni Demir de katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: Kavak Samsun'un en gözde ilçesi olacak

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: Kavak Samsun'un en gözde ilçesi olacak