19 Nisan 2019 Cuma

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK, 95'İNCİ YIL İÇİN CUMHURİYET RESEPSİYONU VERDİ

Samsun Valisi Osman Kaymak, 95'inci yıl için Cumhuriyet Resepsiyonu verdi

Samsun Valisi Osman Kaymak, Cumhuriyet Bayramının 95'inci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Şehit Ömer Halisdemir Salonunda Cumhuriyet Resepsiyonu verdi.

29 Ekim 2018 Pazartesi 22:15 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın Cumhuriyet Bayramı'nın 95'inci yıl dönümü sebebi ile verdiği Cumhuriyet Resepsiyonuna, siyasiler, askeri erkan, belediye başkanları, şehit ve gazi yakınları katıldı.

 
Samsun'da coşku içinde kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 95'inci yıl dönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Samsun Valisi Osman Kaymak  ve eşi Emine Kaymak, Şehit Ömer Halisdemir Salonunda Cumhuriyet Resepsiyonu verdi. Cumhuriyet Resepsiyonuna  protokol üyeleri, askeri, idari ve mülki erkan ile çok sayıda davetli katıldı. 

Samsun Valisi Osman Kaymak, resepsiyona katılan davetlilerin Cumhuriyet Bayramını kutlarken Kültür Bakanlığı Samsun Devlet Klasik Türk Müziği Korosu ses ve saz sanatçıları tarafından da Cumhuriyet Bayramına özel müzik dinletisi sunuldu.
 
Samsun Valisi Kaymak tarafından verilen Cumhuriyet Resepsiyonuna CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ve eşi, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün ve eşi, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve eşi, Samsun Adalet Komisyon Başkanı Kemal Alver ve eşi, Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Samsun Barosu Başkanı Av. Kerami Gürbüz, Samsun Vali Yardımcıları Hasan Öztürk, Sezgin Üçüncü, Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve eşi, Samsun İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ünsal Ağaoğlu ve eşi, ilçe kaymakamları, İlçe belediye başkanları, öğretim üyeleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, şehit yakınları ve gaziler, sporcular, resmi kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, askeri, idari ve mülki erkan katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Vezirköprü'de zemini çöken 6 yıllık anaokulunda dev çatlaklar oluştu

Samsun Vezirköprü'de zemini çöken 6 yıllık anaokulunda dev çatlaklar oluştu