26 Mart 2019 Salı

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK AÇIKLADI: SAMSUN KARADENİZ'İN AMİRAL İLİDİR

Samsun Valisi Osman Kaymak açıkladı: Samsun Karadeniz'in amiral ilidir

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'un Karadeniz'in amiral ili olduğunu açıklayarak, Samsun'un potansiyeli büyük olan bir il olduğunu söyledi.

22 Mart 2018 Perşembe 22:24 GÜNCEL

Samsun'un Karadeniz'in amiral ili olduğunu açıklayan Samsun Valisi Kaymak, turizm, tarım, sağlık ve spor alt yapılarının çok daha iyi kullanılması halinde Samsun'un çok daha iyi yerlere geleceğine dikkati çekti. 


Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bir fuar açılışında konuşan Samsun Valisi Osman Kaymak, "Samsun'da açılan her fuarın ilimize ve bölgemize çok şey kattığına şahit oluyoruz. Daha önceki fuarlarda bunu gördük. Samsun büyük potansiyeli olan bir il. Turizmde, tarımda, sağlıkta, sporda ve istihdamda mevcut altyapımızı çok daha iyi kullanırsak Samsun çok daha iyi yerlere gelecektir. Samsun artık göç veren değil, göç alan bir il. Son verilere göre artık çevre ve komşu illerimizdeki halkımız Samsun'a geliyorlar. Samsun artık Karadeniz'in amiral ilidir. Kendimizi geliştirmemiz için dünya ile ticaret yapmalıyız. Onun için bu birlikteliği önemsiyoruz. İnşaat sektörü ülkemiz ve bölgemiz için çok önemli bir alandır. Fuara katılan firmalarımıza çok teşekkür ediyorum. Fuarımızın ilimize, bölgemize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu üsteğmen Nevşehir'de düşen F-16 savaş uçağında şehit oldu

Samsunlu üsteğmen Nevşehir'de düşen F-16 savaş uçağında şehit oldu