16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK HEM HALK HEM DEVLET ADAMI

Samsun Valisi Osman Kaymak hem Halk hem Devlet adamı

Samsun Valisi Osman Kaymak, Yabancılar Pazarı esnaflarını ziyaret etti, pazarda alış veriş yapan vatandaşlara hal hatır sordu. Samsun Valisi Osman Kaymak'ın halk ile sık sık iç içe gelmesi, "Hem halk hem devlet adamı" dedirtiyor.

05 Temmuz 2018 Perşembe 17:09 GÜNCEL

Samsun'a atandığı günden itibaren halkla iç içe olmaya özen gösteren Samsun Valisi Osman Kaymak, Yabancılar Pazarı esnaflarına yaptığı sürpriz ziyaret ile ilgi gördü.


Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Yabancılar Pazarına giden Samsun Valisi Osman Kaymak, pazar içerisinde esnaflara hayırlı işler dilerken, pazarda alış veriş yapan vatandaşlarında hal ve hatırını sordu. Yabancılar Pazarında, Samsun Valisi Osman Kaymak'ı gören vatandaşlar ise önce gözlerine inanamadı, sonra ise Vali Osman Kaymak ile hatıra fotoğrafı çekinmek için cep telefonlarına sarıldı.Samsun Valisi Osman Kaymak, pazara yaptığı ziyarette esnafları tek tek gezerken bir giyim mağazasında ise Vali Osman Kaymak'ın, bir vatandaşın ceketini ilikleyerek incelik göstermesi 'Halk Adamı Vali' yorumlarına neden oldu.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Tekkeköy'de Kurşunlu Şelalesi güzelliği ile büyülüyor

Samsun Tekkeköy'de Kurşunlu Şelalesi güzelliği ile büyülüyor