24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK, İLKADIM BELEDİYESİ'NİN PROJELERİNİ YERİNDE İNCELEDİ

Samsun Valisi Osman Kaymak, İlkadım Belediyesi'nin projelerini yerinde inceledi

Samsun Valisi Osman Kaymak, İlkadım Belediyesi tarafından yapılan Derebahçe Sosyal Tesisi, Belediye Yeni Hizmet Binası ile Koşu Yolu Parkuru, Derebahçe Futbol ve Halı Sahaları projelerini inceledi.

04 Ocak 2018 Perşembe 16:40 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un eşliğinde, İlkadım Belediyesi tarafından yapılan hizmet ve projeleri gezerek yerinde inceleme yaptı.


Samsun Valisi Osman Kaymak,  yerinde inceleyip gördüğü  yatırımlar, projeler ve hizmetlerden duyduğu memnuniyeti ifade ederek Başkan Tok’a ilçeye kazandırılan hizmetlerden ötürü teşekkür etti.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun Valisi Osman Kaymak’ı belediye hizmet binasında ağırladı. Tok, Belediyeyi ziyaret eden Samsun Valisi Osman Kaymak’ı İlkadım hizmet binası girişinde karşıladı.

VALİ KAYMAK, ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

Hizmet binasının giriş katında bulunan  İletişim Merkezi’nin bayan personelleri tarafından çiçekle karşılanan Vali Osman Kaymak’a  İLKİM’in (İlkadım İletişim Merkezi) çalışması ve faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.  Vali Kaymak,  bir süre sohbet ettiği iletişim merkezi çalışanlarına  başarı dileklerini sunarak teşekkür etti.TOK’TAN DEV PROJELERİN SUNUMU

Yapılan iletişim merkezi ziyaretinin ardından Başkanlık odasına geçişinde  Vali Kaymak’a Başkan Tok, hizmet binasının katlarında sergilenen Karadeniz’in en büyük Camii ve Külliyesi, Samsun’un en çok beğenilen Derebahçe Sosyal Tesisi, Belediye Yeni Hizmet Binası’nın maketleri üzerinden projenin detayları hakkında bilgiler verdi.  Daha sonra, Başkanlık Makamına geçen  Başkan Erdoğan Tok,  Belediyenin ana hatları ile birlikte, tamamlanan, devam etmekte olan ve yapılacak olan projeler hakkında Vali Osman Kaymak’a ayrıntılı bir sunum yaptı. 

Samsun Valisi Osman Kaymak, gerçekleştirdiği inceleme gezisi sırasında Gençlik Merkezinde İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile satranç oynayarak pinpon maçı yaptı.VALİ KAYMAK PROJELERE HAYRAN KALDI

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, belediye hizmet binasında ağırladığı Samsun Valisi Osman Kaymak ile birlikte,  hizmete açılan yapımı devam eden, inşasına başlanacak yeni projeleri yerinde gezdi.  Kentin en beğenilen tesisi olan Derebahçe Sosyal Tesislerine yapılan ziyaretten sonra sırasıyla Koşu Yolu Parkuru, Derebahçe Futbol ve Halı Sahaları, Ulugazi TOKİ Konutları önünde inşa edilen Belediye Yeni Hizmet Binası, belediye’nin eski fen işleri şantiyesine yapılan Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezi, Karadeniz’in en büyük Cami ve Külliyesi, 15 Temmuz Millet Yolu, Ihlamur Kafe ve Restorant ve Türk İslam Sanatları Merkezi’ne yapıldı.

Vali Kaymak yerinde görerek tek tek incelediği proje, yatırım ve hizmetlerden dolayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a teşekkür ederek projelere tam not verdi.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak 15 Temmuz şehitleri için dua etti

Samsun Valisi Osman Kaymak 15 Temmuz şehitleri için dua etti