25 Ocak 2021 Pazartesi

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK: SAMSUN'U VE SAMSUNSPORLULARI ÇOK SEVİYORUM

Samsun Valisi Osman Kaymak: Samsun'u ve Samsunsporluları çok seviyorum

Yılport Samsunspor olağan genel kuruluna katılarak burada bir konuşma yapan Samsun Valisi Osman Kaymak, "Samsun'u ve Samsunsporluları çok seviyorum" dedi.

29 Haziran 2019 Cumartesi 16:15 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak, Yılport Samsunspor olağan genel kuruluna katılarak burada bir konuşma yaptı.


Samsun Valisi Osman Kaymak, Yılport Samsunspor olağan genel kurulunda gerçekleştirdiği konuşmasında, "Bu millete bu şehre bu taraftara hizmet ederseniz onlar bunu unutmuyor. halk her şeyi çok iyi görüyor." dedi.

Samsun' da iki yıldır görev yaptığını ve Samsun'u ve Samsunsporluları çok sevdiğini söyleyen Samsun Valisi Kaymak,  "Samsunspor ile ilgili bir kampanya başlattık  ama malesef Samsunspor o sene küme düştü.  Taraftara çok teşekkür ediyorum. Bu millete bu şehre bu taraftara hizmet ederseniz onlar bunu unutmuyor. Halk herşeyi çok iyi görüyor. İki yıldır Samsun'da yaşıyorum futboldan da anlamadığımı söyledim. Şuan Samsunspor çevresinde umutlar yeşerdi. Geçen sene keşke çıkabilseydik. Bütün millet Samsun'u süper ligde biliyor eski ihtişamlı günlere döneceğiz. " dedi.

Yılport Samsunspor Kulübü olağan kongresinde divan başkanı olan Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz ise Samsun Valisi Kaymak'a samimi konuşmasından dolayı teşekkür ederek, "Osman Kaymak diye yazılır Osman Baba diye okunur" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Kulübünün olağan kongresinde İsmail Uyanık yeniden başkan seçildi

Yılport Samsunspor Kulübünün olağan kongresinde İsmail Uyanık yeniden başkan seçildi