21 Nisan 2019 Pazar

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK: SAMSUN'UN GELİŞMESİ İÇİN UYUMLU KAVGASIZ ÇALIŞMALIYIZ

Samsun Valisi Osman Kaymak: Samsun'un gelişmesi için uyumlu kavgasız çalışmalıyız

Samsun Valisi Osman Kaymak, internet medyası temsilcileri ile yaptığı toplantıda, Samsun'un gelişimi ve kalkınması için uyumlu, kavgasız ve ortak akılla çalışılması gerektiğini söyledi.

06 Aralık 2018 Perşembe 13:03 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak, şehirde yayın yapan internet gazetelerinin temsilcileri ve gazetecileri cemiyeti başkanları ile bir araya geldi.


Samsun Valisi Osman Kaymak, internet medyası temsilcileri ile sabah kahvaltısı sonrası yaptığı toplantıda, Samsun'un tanıtımı, turizmi ve şehrin kalkınması ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 

Samsun'da kutlanacak olan 19 Mayıs'ın 100'üncü yılında önemli etkinliklerin olacağını ve Samsun'un tanıtımına 100'üncü yıl etkinliklerinin önemli katkı sağlayacağını belirten Samsun Valisi Osman Kaymak, şehrin gelişip kalkınması için tüm idarecilerin uyum içinde kavgasız ve ortak akılla hareket etmesi gerektiğini vurguladı.

Samsun Valisi Osman Kaymak, internet medyası temsilcileri ile gerçekleştirdiği toplantıda, sektörde görev yapan gazetecilerede uyarıda bulundu. İnternet medyasınında gazeteler gibi sorumluluk alması gerektiği uyarısında bulunan Samsun Valisi Osman Kaymak, gazetecilere,  "Herkesin onuru şerefi kıymetli ben yazarım onu rezil ederim ondan sonra peşime düşsün bulsunlar. Bu anlayışta olmamalıyız. Herkes iradesinden sorumludur. İradenizle bir tavır ortaya koyuyorsanız hesap vermek zorundasınız. Yaptığınız işe saygı duyuyorum. Sizlerde lütfen gazeteler gibi kendinizi sorumlu düşünerek hareket edin. İnanın yaptığınız iş çok kıymetli. İnternet gazeteciliği daha çok okunmaya başladı. Gazetelerde daha çabuk ulaşmak yoluna gidiyor. Ama bu alan sorumsuz bir alan değildir" dedi.

Samsun'un potansiyellerinin büyük olduğunu da belirten Vali Osman Kaymak, bu potansiyellerin ortaya çıkartılmasında basın ve her kesimin el birliği içerisinde olması gerektiğini vurgulayarak, şunları dile getirdi.
"Samsun'un geleceği hepimiz için önemli. Samsun'da yanlış olan bir tutuma karşı tavır alıyorsunuz. İyi niyetle memleket ve ülke sevgisi ile hareket edilmeli. Samsun'un gelişmesi ve kalkınması için sizlerin uyarılarını dikkate alıyorum. Samsun'un her alanda daha ileride olması için gayret ediyoruz. Samsun potansiyelleri büyük olan bir il. Samsun Karadeniz'in başkenti amiral gemisi. Tam Karadeniz'in ortasında büyük bir şehir. Samsun için herkese görev düşüyor. El birliği ile Samsun'un potansiyellerini ortaya çıkartmalıyız."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak memleket ayrımcılığı yapılmasını eleştirdi

Samsun Valisi Osman Kaymak memleket ayrımcılığı yapılmasını eleştirdi