25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK VE BELEDİYE BAŞKANLARI YAŞLANINCA NASIL GÖRÜNECEKLER

Samsun Valisi Osman Kaymak ve belediye başkanları yaşlanınca nasıl görünecekler

Sosyal medyayı sallayan yaşlandırma uygulaması FaceApp ile Samsun Valisi Osman Kaymak ve belediye başkanları yaşlanınca nasıl görünecekler..

16 Temmuz 2019 Salı 16:57 GÜNCEL

Sosyal medyada ünlülerin şu sıralar sıkça kullandığı yaşlandırma uygulaması FaceApp ile Samsun Valisi Osman Kaymak ile belediye başkanlarının yaşlanınca nasıl görünecekler merak ettik ve uygulamayı kullanarak Samsun'un önemli isimlerinin yaşlılık fotoğraflarını haberimizde yayınladık.


FaceApp yaşlılık uygulaması Samsun'da da bir çok sosyal medya kullanıcı tarafından şu günlerde kullanılıyor. Ünlülerin kullandığı yaşlılık uygulamasını telefonlarına indiren sosyal medya kullanıcılarını yaşlanınca nasıl görüneceklerine dair fotoğrafları yayınlayarak dikkatleri çekiyor. 

Bizde yaşlandırma uygulaması olarak bilinen FaceAPP'ı kullanarak Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, milletvekili Ahmet Demircan, milletvekili Orhan Kırcalı, Büyükşehir eski Başkanı Zihni Şahin, İlkadım Belediyesi eski Başkanı Erdoğan Tok ve  Atakum Belediyesi eski Başkanı İshak Taşçı'nın yaşlanınca nasıl görüneceklerine dair fotoğrafları elde ettik.

İşte Samsun'un önemli isimlerinin FaceApp uygulamasına göre yaşlılık halleri

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Çarşamba ilçesinin 11 yıldır beklediği yatırıma hibe kredi onayı çıktı

Samsun'da Çarşamba ilçesinin 11 yıldır beklediği yatırıma hibe kredi onayı çıktı