19 Ağustos 2019 Pazartesi

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK VE ERDOĞAN TOK PATLAMANIN YAŞANDIĞI MAHALLEYE GİTTİ

Samsun Valisi Osman Kaymak ve Erdoğan Tok patlamanın yaşandığı mahalleye gitti

Samsun Valisi Osman Kaymak ve İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, İlyasköy mahallesinde gaz kaçağı nedeni ile yaşanan patlamanın ardından olay yerine giderek incelemelerde bulundu.

12 Temmuz 2018 Perşembe 18:07 GÜNCEL

Samsun İlkadım İlçesi İlyasköy Mahallesi’nde gaz kaçağı sonucu bir lokantada yaşanan patlama sonrası Samsun Valisi Osman Kaymak ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, patlamanın yaşandığı alanı gezerek incelemelerde bulundu.


Samsun'un İlkadım ilçesi İlyasköy mahallesinde gecenin ilerleyen saatlerinde meydana gelen gaz kaçağı sonucu bir lokantada yaşanan patlama sonrası iş yerlerinde büyük hasar oluştu. Samsun Valisi Osman Kaymak ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ise patlamanın yaşandığı İlyasköy mahallesine giderek olayla ilgili bilgi aldı, iş yerleri hasar gören esnaflara ise geçmiş olsun dileğinde bulundu,ERDOĞAN TOK “CAN KAYBI OLMAMASI SEVİNDİRİCİ”
Can kaybının yaşanmamasının sevindirici olduğunu ifade eden Tok, “İtfaiye ve Emniyet yetkililerimizden aldığımız bilgi doğrultusunda doğal gaz ve ya LPG ‘den kaynaklanan bir gaz kaçağının patlamaya neden olduğu kesinleşti. Ekipler, yaptıkları incelemeler sonucu binada bulunan konutlarda oturulabilir raporu vermiş. Bu da vatandaşımızın mağdur olmaması açısından oldukça olumlu bir haberdir.  Öte yandan çok şiddetli bir patlama yaşanmasına rağmen can kaybı yaşanmaması en büyük teselli olmuştur. ” diye konuştu.

VALİ OSMAN KAYMAK “GEÇMİŞ OLSUN” DEDİ
Daha sonra Vali Osman Kaymak’ta patlamanın yaşandığı alanı İlkadım Belediye Başkan Erdoğan Tok ile birlikte gezdi. Vali Kaymak, Şiddetli bir patlama sonrası iş yerleri zarar gören esnaflara apartmanda oturan vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da fındık bahçesinde feci olay! Traktörle kardeşini ezdi ölümüne neden oldu

Samsun'da fındık bahçesinde feci olay! Traktörle kardeşini ezdi ölümüne neden oldu