22 Ocak 2021 Cuma

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK YEREL BASINA 19 MAYIS'IN 100. YILI NEDENİYLE TEŞEKKÜR BELGESİ VERDİ

Samsun Valisi Osman Kaymak yerel basına 19 Mayıs'ın 100. yılı nedeniyle teşekkür belgesi verdi

Samsun Valisi Osman Kaymak, 19 Mayıs'ın 100'üncü Yılı etkinliklerine destek veren yerel basın mensuplarına teşekkür belgesi verdi.

10 Ekim 2019 Perşembe 17:52 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak, 19 Mayıs'ın 100. yılı etkinliklerine görsel ve yazılı yayın organlarında yaptıkları haberlerle destek veren Samsun'un basın mensuplarına teşekkür belgesi verdi.


Samsun Valiliği toplantı salonunda Samsun'da yayın yapan gazete ve internet gazetesi sorumluları, ve haber muhabirleri ile bir araya gelen Samsun Valisi Osman Kaymak, yerel basın mensuplarına sağladıkları katkı ve desteklerden dolayı teşekkür etti. 19 Mayıs'ın 100. yılı etkinliklerinin Samsun'da coşkulu bir şekilde geçtiğini ve 100. yıl etkinliklerinin halen devam ettiğini belirten Samsun Valisi Osman Kaymak, yerel basının da bu etkinliklere önemli katkı sunduğunu kaydetti.

Samsun Valisi Kaymak, teşekkür belgesi töreni için bir araya geldiği basın mensupları ile sektörün içinde bulunduğu sorunlarla ilgili de görüş alış verişinde bulundu. Gazetecilerin, yerel basının güçlenmesi ve yaşatılması ile ilgili görüş ve önerilerini dinleyen Samsun Valisi Osman Kaymak, daha sonra yerel gazete sorumluları, haber muhabirleri ve internet gazetesi temsilcilerine 19 Mayıs'ın 100. yılı anısına teşekkür belgelerini takdim etti. Vali Osman Kaymak daha sonra basın mensupları ile toplu halde hatıra fotoğrafı çekindi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak'tan Biyokütle Santrali açıklaması!

Samsun Valisi Osman Kaymak'tan Biyokütle Santrali açıklaması!