20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK'TA MUHABİRDE KAR ALTINDA BEMBEYAZ OLDU

Samsun Valisi Osman Kaymak'ta muhabirde kar altında bembeyaz oldu

Samsun Valisi Osman Kaymak ile Samsun Gazetesi Muhabiri Hakan Akgün'ün Ankara yolunda gece kar altında çekilen fotoğrafı ilgi odağı oldu.

09 Ocak 2019 Çarşamba 02:02 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak gece kar mücadelesi ile ilgili açıklama yaptığı muhabir Hakan Akgün ile birlikte yağan kar nedeniyle adeta beyaza büründü.


Samsun Valisi Osman kaymak kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan Ankara kara yolunda inceleme yaparak ekiplerin yol açma çalışmalarını denetledi.

Samsun Valisi Osman Kaymak, kardan kapanan Ankara yolunda yaptığı denetim sırasında ise Samsun Gazetesi Muhabiri Hakan Akgün'ün kar yağışı altında sorularını yanıtlayarak karla mücadele çalışmaları hakkında bilgiler verdi.Samsun Gazetesi Muhabiri Hakan Akgün'e Samsun Canlı Haber üzerinden kar yağışı altında açıklamalarda bulunan Samsun Valisi Kaymak gece saatlerinde görevinin başında olması ile dikkatleri çekti. Kar mücadelesi ile ilgili açıklamalar yapan Samsun Valisi Kaymak ve gece saatlerine rağmen Samsun kamuoyuna haber aktarmak için görev yapan muhabir Hakan Akgün ise bir süre sonra yağan kar nedeniyle beyaza büründü. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler ve İdareciler Gününde Samsun Valisi Kaymak ve gazeteci Hakan Akgün ve Samsun Gazetesi çalışanlarının kar altında mesai yapmaları ise güzel bir görüntü oluşturdu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Vezirköprü'de 3.5 metrelik dev kardan adam yapıldı

Samsun Vezirköprü'de 3.5 metrelik dev kardan adam yapıldı