04 Ağustos 2021 Çarşamba

SAMSUN VALİSİ ZÜLKİF DAĞLI TEK BAŞINA DENETİME ÇIKARAK HES KODU KONTROLÜ YAPTI

Samsun Valisi Zülkif Dağlı tek başına denetime çıkarak HES kodu kontrolü yaptı

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, 19 Aralık 2020 Cumartesi günü uygulanan sokağa çıkma yasağında tek başına denetime çıkarak HES kodu kontrolü yaptı.

19 Aralık 2020 Cumartesi 18:11 GÜNCEL

Samsun İl Pandemi Kurulunun Başkanı olan Samsun Valisi Zülkif Dağlı, sokağa çıkma yasaklarında tek başına denetime çıkması ile dikkati çekiyor.


Vali Dağlı KoronaVirüs ile mücadele de yalnız mı bırakılıyor.. Samsun Valisi Dağlı Cumartesi günü uygulanan sokağa çıkma yasağında Samsun-Sinop karayolunda bulunan Polis Kontrol noktasını ziyaret ederek denetimleri yerinde inceledi. Alınan karar kapsamında HES kodu olmayan araç sürücülerinin Samsun'a girişleri engellenirken, Samsun Valisi Dağlı'da polisler tarafından yapılan bu uygulamaları yerinde denetledi.Samsun Valisi Dağlı dün de Çarşamba ilçesine giderek ziyaret ettiği vatandaşlara Korona Virüs tedbir ve kurallarına uyması için uyarmıştı.

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, 12 Aralık Cumartesi günü uygulanan sokağa çıkma yasağında da Pandemi Kurulunun Başkanı olarak Emniyet Müdürü Ömer Urhal ile birlikte HES kodu denetimlerine katılmıştı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Yeniden Refah Partisi 29 yıl öncesine ait kamyonet pozunun aynısını verdi

Samsun'da Yeniden Refah Partisi 29 yıl öncesine ait kamyonet pozunun aynısını verdi