21 Ağustos 2019 Çarşamba

SAMSUN VALİSİNDEN, KAYMAKAMLARA TALİMAT: ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET EDİN

Samsun Valisinden, Kaymakamlara talimat: Şehit ailelerini ziyaret edin

Samsun Valisi Osman Kaymak, İlçe Kaymakamları ile yaptığı toplantıda, "Şehit ailelerini ziyaret edin, sorunlarını çözün" talimatı verdi.

26 Ekim 2017 Perşembe 16:41 GÜNCEL
Samsun Valisi Osman Kaymak, Kaymakamlarla gerçekleştirdiği toplantıda şehit ailelerinin ziyaret edilmesi için talimat verdi.

Samsun Valiliği toplantı salonunda gerçekleşen Kaymakamlar toplantısında konuşan Samsun Valisi Kaymak, "Arkadaşlar toplantımıza hepiniz hoş geldiniz. Samsun Valiliği'ne atandığım günden itibaren fırsat buldukça bazı ilçelerimizi ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulundum. Bir kaç ilçemiz dışında çoğunu gördüm. İnşallah en yakın zamanda diğer ilçelerimizi de ziyaret edeceğim. Ben öncelikle sizlerden muhtaç ailelerimize yardım yapılması konusunda hassas davranmanızı ve ihtiyaçlarını karşılama yönünde yardımda bulunmanızı istiyorum. Yine ilçelerinizde bulunan şehit ailelerimizi ziyaret edip, sorunları varsa çözüm getirmenizi bekliyorum" dedi.
 


Toplantıda ayrıca, Samsun İl Emniyet Müdürlüğü bünyesine alınacak ve 6 ilçede faaliyete geçirilecek olan 250 Çarşı ve Mahalle Bekçisi konusu görüşüldü.
 
Öte yandan Kaymakamlar toplantısında Samsun Vali Yardımcıları  Hasan Öztürk, Recep Yüksel, Hakan Kubalı, Sezgin Üçüncü, ilçe kaymakamları, Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Samsun İl Jandarma Komutanı Ünsal Ağaoğlu, Samsun Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Kasaoğlu ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

DSP Samsun eski Milletvekili Ayhan Gürel, vefat etti

DSP Samsun eski Milletvekili Ayhan Gürel, vefat etti