25 Haziran 2019 Salı

SAMSUN VALİSİNİN EŞİ EMİNE KAYMAK AFRİN'E GİDEN POLİSLERİN EŞLERİ VE ÇOCUKLARI İLE BULUŞTU

Samsun Valisinin eşi Emine Kaymak Afrin'e giden polislerin eşleri ve çocukları ile buluştu

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın eşi Emine Kaymak, Afrin'e göreve giden 44 özel harekat polisinin Samsun'da bulunan eşleri ve çocukları buluştu.

26 Mart 2018 Pazartesi 01:16 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın eşi Emine Kaymak, Afrin'e giden özel harekat polislerinin ailelerine, "Vatanın, devletin, bayrağın onuru sizin eşlerinize emanet" dedi.


Samsun Valisi Osman Kaymak'ın eşi Emine Kaymak Golf Kulübünde Afrin’e giden Polis Özel Harekat biriminde görevli polis eşleri ve çocukları ile bir araya geldi.

Samsun'dan Afrin'e görev için giden 44 özel harekat polisinin eşleri ve çocukları ile bir araya gelen Samsun Valisi Kaymak'ın eşi Emine Kaymak'a
Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Üstün’ün eşi Yüksel Üstün, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın eşi Semiha Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz’un eşi Azize Yavuz ve İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu’nun eşi Çiğdem Ağaoğlu'da eşlik etti.

Afrin'e Zeytin Dalı Harekatı için giden polislerin eşleri ve çocukları ile Golf Kulübünde yemekte buluşan bir araya gelen Emine Kaymak burada yaptığı konuşmada,  "Vatanın, devletin, bayrağın onuru sizin eşlerinize emanet. Biz burada her zaman dualarımızla onların yanındayız. Takip ediyoruz çok başarılı operasyonlar gerçekleştiriyorlar. Sizlerin eşleri vatan için, millet için oradalar. Onlarla ne kadar övünsek azdır. Bizlerde burada sizlerin her zaman yanınızdayız. Kahraman polislerimiz Samsun’a geldiklerinde inşallah hep birlikte onları karşılayacağız, tekrar görüşeceğiz" dedi.Emine Kaymak konuşmasının ardından diğer katılımcılarla beraber, Özel Harekat Polislerinin eşleri ve çocukları ile golf oynayıp, sahayı gezdi. Emine Kaymak ayrıca polis eşleri ve katılımcılara Zeytin Dalı Harekatı’nın simgesi olan ‘Zeytin Dalı Broş’u hediye ederek, çocuklara ise oyuncak verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesinde 466 taşeron işçi kadro sevinci yaşadı

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesinde 466 taşeron işçi kadro sevinci yaşadı