18 Haziran 2021 Cuma

SAMSUN YABANCILAR PAZARI ESNAFLARI İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ'I ZİYARET ETTİ

Samsun Yabancılar Pazarı esnafları İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı ziyaret etti

Samsun'da yerel seçim sürecinde 3 bin esnafla Cumhur İttifakının yanında olan Yabancılar Pazarı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve üyeleri 31 Mart seçimlerinde İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş'ı ziyaret etti.

16 Haziran 2019 Pazar 13:57 GÜNCEL

Samsun Yabancılar Pazarı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Alaaddin Sayın ile yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyesi esnaflar 31 Mart seçimlerinde İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş, ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.


Necattin Demirtaş, Yabancılar Pazarı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin gerçekleştirdiği ziyarette ilçe ekonomisinin can damarı olan esnafın her zaman destekçisi ve yanında olduklarını söyledi.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Dernek başkanı Sayın, Başkan Demirtaş'a, " Bir önceki dönem başkanlığınız süresince yaptığınız başarılı çalışmalar sonrasında İlkadım halkı teveccüh gösterdi ve sizlere güvenini ortaya koydu.Bu yeni dönemde başarılı çalışmalarınızı sürdüreceğinize inanıyorum.Şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına yeni görevinizde size başarılar diliyorum''dedi.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Nazik ziyaretlerinden dolayı dernek başkanımıza ve burada bulunan yönetim kurulunda oluşan esnaf kardeşlerime teşekkür ediyorum. İlçemize ve insanımıza değer katan, ilçe ekonomimiz adına katma değer oluşturan bütün herkesle birlikte ilçemize güzellikler katmak için yola çıktık.Esnaflarımızla belirli bir anda değil her zaman yan yanayız, birlikteyiz. Elimizden geldiğince pazar esnafımıza destek olmaya çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde ilçemize hizmet etmeyi temenni ediyorum" dedi.

Öte yandan Yabancılar Pazarı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri 31 Mart seçim sürecinde Cumhur İttifakı adayları Mustafa Demir ve Erdoğan Tok'u yabancılar çarşısında misafir ederek 3 bin esnaf ve 20 bin esnaf ailesi ile birlikte Cumhur İttifakı adaylarını destekleyeceklerini açıklamıştı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'tan yabancılar pazarı esnaflarına destek sözü

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'tan yabancılar pazarı esnaflarına destek sözü