19 Ekim 2021 Salı

SAMSUN YOL, YAMA YAPARKEN ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BALON TURİZMİ BAŞLATTI

Samsun yol, yama yaparken Ordu Büyükşehir Belediyesi balon turizmi başlattı

Samsun'da belediyeler pandemi sürecinde yol ve yama çalışmaları yaparken Ordu Büyükşehir Belediyesi kent turizmini canlandırmak için balon turizmini başlattı.

17 Kasım 2020 Salı 17:36 GÜNCEL

Samsun'da kent turizmini canlandırmak için yapılan yüzeysel çalışmalardan şuana kadar somut bir verim alınamazken, Ordu Büyükşehir Belediyesi pandemi sürecinde dikkat çekici bir hamle yaparak Ordu'da balon turizmini başlattı.


Ordu'da bulunan teleferik ile de kentin tanıtımını yapan ve sadece teleferik ile Ordu'ya önemli girdiler sağlanırken, Ordu Büyükşehir Belediyesinden bu kez de balon turizmi hamlesi geldi. 

Samsun'da yerel yönetimler daha çok yol yapımı, yama yapımı, çöp temizliği gibi rutin hizmetlerle ön plana çıkmaya çalışırken, Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hilmi Güler, sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada, Ordu'da balon turizmini başlattıklarını duyurdu. 

Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hilmi Güler'in Ordu'da balon turizmini başlattıklarını açıklayarak sosyal medya sayfasından fotoğraflar yayınlaması ise takipçileri tarafından büyük destek gördü. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun OMÜ Tıp Fakültesinde bir hafta içinde 117 kişi Covid sebebiyle tedavi altına alındı

Samsun OMÜ Tıp Fakültesinde bir hafta içinde 117 kişi Covid sebebiyle tedavi altına alındı