24 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN'A BAĞLI İLÇELERDEN KARTPOSTALLIK KAR MANZARALARI

Samsun'a bağlı ilçelerden kartpostallık kar manzaraları

Samsun'a bağlı 17 ilçede bugün okullar kar yağışı nedeni ile tatil edilirken, ilçelere yağan kar kartpostallık manzaraların da oluşmasına neden oldu.

09 Ocak 2019 Çarşamba 17:04 GÜNCEL

Samsun'da etkili olan yoğun kar yağışı ilçelerde güzel manzaraların oluşmasına neden olurken, bir yandan da hayatı olumsuz etkiledi. Samsun'un ilçelerinden kar manzaraları.. 


Samsun'un Salıpazarı ilçesinde yağan kar yağışı sonrası bazı bölgelerde kar kalınlığı 1 metrenin üzerine çıkarken, Salıpazarı ilçesinde elektriklerin kesilmesine neden oldu. Samsun'un Salıpazarı ilçesine kar yağışı nedeniyle 24 saattir elektrik verilemezken, bazı ilçelerde ise beyaz örtü doğa ile bütünleşince ortaya güzel manzaralar çıktı.


-Samsun'un Terme ilçesine bağlı Örencik mahallesinde kar kalınlığı 1 metreyi buldu


- Samsun'un Ayvacık ilçesinde yağan kar, kartpostallık manzaralara neden oldu

Samsun'da bugün kar yağışı nedeni ile 17 ilçede okulların tatil edilmesi nedeni ile çocuklar karın keyfini çıkartırken, Samsun'a bağlı bir çok ilçede ise kar nedeniyle yollar kapandı. Samsun Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere ilçe belediyeleri de kardan kapanan yolların açılması için çalışmalarını sürdürürken, dün geceden itibaren etkili olan kar yağışı Samsun-Ankara kara yolunun da ulaşıma kapanmasına sebep oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Samsun'u ticaret ve turizm merkezi yapacağız

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Samsun'u ticaret ve turizm merkezi yapacağız