26 Mayıs 2020 Salı

SAMSUN'A BAĞLI İLÇELERİN KORONA VİRÜS YOĞUNLUĞU HARİTASI

Samsun'a bağlı ilçelerin Korona Virüs yoğunluğu haritası

Samsun'a bağlı İlkadım, Atakum, Canik, Tekkeköy, Terme, Çarşamba ilçelerinin Korona Virüs yoğunluğu haritası.

08 Nisan 2020 Çarşamba 00:46 GÜNCEL

Samsun'un KoronaVirüs yoğunluğu haritası. İlkadım, Atakum, Canik, Tekkeköy, Çarşamba ve Terme ilçelerinin Korona Virüs vaka yoğunluğu haritası..


Sağlık Bakanlığı, Türkiye genelinde tüm illerin Korona Virüs yoğunluğunu takip ediyor. Samsun'da da Korona Virüs vakaları Sağlık Bakanlığı tarafından takip edilirken, şehirde ki son vaka sayısı 3 Nisan tarihinde 167 olarak açıklanmıştı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüs tanısıyla takip edilen hastaların Türkiye genelindeki dağılımını gösteren harita paylaşırken, bu harita da Samsun'un da ki vaka yoğunluğu da dikkati çekti. Sağlık Bakanlığının yayınladığı haritaya göre Samsun'da Korona Virüs vaka yoğunluğu, İlkadım, Atakum, Canik, Tekkeköy, Çarşamba ve Terme ilçelerini kapsıyor.HARİTADA Kİ RENKLER NE ANLAMA GELİYOR
Samsun ve ilçelerini gösteren Korona Virüs vaka yoğunluğu haritasında yer alan gri, mavi, koyu mavi ve kırmızı renklerin ise virüsün ne kadar çok bölgeye yayıldığını ve ne kadar çok kişiye yayıldığını belirlemek için kullanıldığı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da bu durum tepki çekiyor! Lüks içinde yaşa gıda yardımı iste

Samsun'da bu durum tepki çekiyor! Lüks içinde yaşa gıda yardımı iste