22 Ocak 2021 Cuma

SAMSUN'A BAKAN ÇIKARMASI KORONA KABUSUNA DÖNÜŞTÜ! POZİTİF SAYISI 6'YA YÜKSELDİ

Samsun'a bakan çıkarması Korona kabusuna dönüştü! Pozitif sayısı 6'ya yükseldi

Samsun'a Pazar günü gelecek olan Kültür ve Turizm Bakanı Nuri Ersoy'un programı öncesi AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ile birlikte 4 belediye başkanının Covid-19 testinin pozitif çıktığı açıklandı.

29 Kasım 2020 Pazar 00:54 GÜNCEL

Samsun'a bakan çıkarması(!) Korona kabusuna dönüştü! Pozitif sayısı 6'ya yükseldi. Samsun'a gelecek Turizm Bakanı için test yaptıran belediye başkanlarının sonuçları pozitif çıktı.

 
Samsun'a Pazar günü gelecek olan Kültür ve Turizm Bakanı Nuri Ersoy'un programı öncesi yapılan Covid-19 testleri kabusa dönüştü. Şuana kadar Samsun'da test sonuçları açıklanan 6 kişinin pozitif olduğu öğrenildi.

Cumartesi günü Samsun'a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u karşılayan ve bakan Kurum'un gün boyu gerçekleştirdiği ziyaret ve temel atma törenlerine katılan AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'in yanı sıra Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma'nın Covid-19 testlerinin pozitif çıktığı gündeme gelmişti.

Bakan Murat Kurum'un programında bulunmayan Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma'nın 29 Kasım Pazar günü Samsun'a gelecek olan Kültür ve Turizm Bakanı Nuri Ersoy'un programı için test yaptırdığı ve testin sonucunun pozitif çıktığı bildirildi. 

BAKAN GELMEDEN 6 KİŞİNİN TESTİ POZİTİF ÇIKTI
Bakan Murat Kurum'un programına katılan ve testleri pozitif çıkan AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'in de aynı şekilde Pazar günü Samsun'a gelecek Turizm Bakanı Ersoy'un programı için test yaptırdıkları öğrenildi. Kültür ve Turizm Bakanı Nuri Ersoy'un Pazar günü gerçekleştireceği Samsun programı öncesi yapılan testlerde şuana kadar AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ile birlikte Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ile Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman'ın Covid-19 testlerinin pozitif çıktığı bildirilirken son olarak Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül'en de testinin pozitif çıktığı açıklandı.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bugün Samsun'a gelecekti! Turizm Bakanının programı pozitif vakaları nedeniyle iptal oldu

Bugün Samsun'a gelecekti! Turizm Bakanının programı pozitif vakaları nedeniyle iptal oldu