16 Eylül 2021 Perşembe

SAMSUN'A BU HAFTA SONU İKİ BAKAN BİRDEN GELECEK

Samsun'a bu hafta sonu iki bakan birden gelecek

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Kültür ve Turizm Bakanı Nuri Ersoy'un 28 Kasım Cumartesi ve 29 Kasım Pazar günü Samsun'da çeşitli temaslarda bulunacağı açıklandı.

27 Kasım 2020 Cuma 19:41 GÜNCEL

Samsun'a bu hafta sonu iki bakan birden gelecek. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Kültür ve Turizm Bakanı Nuri Ersoy'un bu hafta sonu Samsun'a geleceği açıklandı.


Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada Bakan Murat Kurum ve Turizm Bakanı Nuri Ersoy'un hafta sonu Samsun'a yapacağı ziyarette Canik ilçesinde Kentsel Dönüşüm ile Altyapı yatırımlarının temel atma törenine katılacak. İki bakan Canik ilçesinde gerçekleşecek temel atma töreninin ardından Soğuksu-Gaziosmanpaşa mahallelerinin Kentsel Dönüşüm alanlarında inceleme yapacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Kültür ve Turizm Bakanı Nuri Ersoy daha sonra Samsun'da Gülsan Sanayi Sitesi için yapılacak olan Toybelen Yeni Sanayi Sitesi alanında incelemelerde bulunacak.

AK PARTİ İL BAŞKANI BAKANLARIN ZİYARETİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI
Öte yandan AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'da yaptığı açıklamada "Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum ile Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy, bir dizi programlara katılmak üzere hafta sonu Samsun'da olacaklar" dedi. 

AK Parti Samsun İl Başkanlığından iki bakanın Samsun'a yapacağı ziyaret ile ilgili basın yayın organlarına servis edilen haber notunda 'Samsun'a Bakan Çıkarması' başlığı kullanılırken, Ersan Aksu servis edilen haber metninde "Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum'un ilimize ziyareti Cumartesi günü gerçekleşecek. Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy ise Pazar günü şehrimizde olacak" bilgisini verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir'e göre Samsun'da vaka artışının nedeni halkın rehaveti

Mustafa Demir'e göre Samsun'da vaka artışının nedeni halkın rehaveti