25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'A GELEN CHP'Lİ 17 BELEDİYE BAŞKANI ATAKUM'DA BİR ARAYA GELDİ

Samsun'a gelen CHP'li 17 Belediye Başkanı Atakum'da bir araya geldi

Samsun'a gelen CHP'li 17 Belediye Başkanı, Atakum Belediyesinin ev sahipliğinde bir araya geldi.

07 Aralık 2019 Cumartesi 13:20 GÜNCEL

Samsun'a gelen CHP'li 17 Belediye Başkanının Atakum Belediyesinin ev sahipliğinde yerel yönetimler zirvesi toplantısı başladı.


CHP'li Atakum Belediyesi bünyesinde bulunan Yalı Kafe'de CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu'nun yanı sıra ev sahibi Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin katıldığı zirvede Karadeniz bölgesinde bulunan CHP'li 17 belediye başkanı buluştu.

Artvin'den Kemal Paşa, Arhavi, Ardanuç ve Borçka Belediyeleri, Çorum'dan Mecitözü Belediyesi, Tokat'tan Zile Belediyesi, Ordu'dan Gülyalı Belediyesi, Rize'den Fındıklı Belediyesi, Giresun'dan Piraziz, Eynesil ve Espiye Belediyeleri, Trabzon'dan Beşikdüzü Belediyesi, Amasya Gümüşhacıköy ve Merzifon Belediyeleri, Tokat'tan Almus Ataköy Belediyesi Başkanının katıldığı Atakum zirvesinde, bölgede yapılacak projeler, dayanışma, işbirliği ve yeni yol haritası gibi konular görüşülecek.

Atakum ilçesinde bir araya gelen CHP'li 17 belediye başkanının toplantısı basına kapalı olarak akşam saatlerine kadar devam ederek son bulacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP'li Seyit Torun Samsun'da konuştu! AKP’nin zulmüne direneceğiz

CHP'li Seyit Torun Samsun'da konuştu! AKP’nin zulmüne direneceğiz