20 Mayıs 2019 Pazartesi

SAMSUN'A GELEN İKİ BAKAN ÇALIŞAN GAZETECİLERE KARANFİL DAĞITTI

Samsun'a gelen iki bakan çalışan gazetecilere karanfil dağıttı

Samsun'a gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile programlarını takip eden gazetecilere karanfil dağıttı.

10 Ocak 2018 Çarşamba 12:35 GÜNCEL
Samsun'a gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Samsun Valisi Osman Kaymak'ı ziyaret etti.

Samsun'a gelen bakanlar Ahmet Eşref Fakıbaba ve Ahmet Demircan, sabah namazını tarihi Büyük Camide kıldıktan sonra bir restorandaki kahvaltıya geçti. Burada gazetecilerin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayan bakanlar Fakıbaba ve Demircan, kamera ve fotoğraf makinesini ellerine alarak basın mensuplarına görüntü verdi. Gazetecilere karanfil dağıtarak hatıra fotoğrafı çektiren Ahmet Eşref Fakıbaba ve Ahmet Demircan, daha sonra Samsun Valisi Osman Kaymak'ı ziyaret etti. Samsun Valilik Şeref Defterini imzalayan Fakıbaba ve Demircan, Vali Kaymak'tan brifing aldı.  Samsun Valisi Kaymak, ziyaretin anısına iki bakana çini süslemeli tablo hediye etti.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek'ten, il kongresi açıklaması: Yoldaşları kutluyorum

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek'ten, il kongresi açıklaması: Yoldaşları kutluyorum