20 Temmuz 2019 Cumartesi

SAMSUN'A GELEN NİHAT HATİPOĞLU, OMÜ REKTÖRÜ SAİT BİLGİÇ'İ ZİYARET ETTİ

Samsun'a gelen Nihat Hatipoğlu, OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti

Samsun'da düzenlenen Nebi'nin Ayak İzleri programına katılan ilahiyatçı Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti.

25 Ekim 2017 Çarşamba 17:24 GÜNCEL
Samsun’a gelen ünlü ilahiyatçı ve YÖK üyesi Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Rektörlük makamındaki ziyarete; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Ali Cengiz, OMÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Menderes Kabadayı ile KYK Samsun İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu da eşlik etti.

Konuğunu ağırlamaktan ötürü duyduğu memnuniyet ve mutluluğu ifade eden Rektör Bilgiç, Samsun ve OMÜ’ye gösterdiği teveccühten dolayı Prof. Dr. Hatipoğlu’na şükranlarını sundu. Üniversitede yürütülen faaliyetler hakkında da Hatipoğlu’nu aydınlatan Rektör Bilgiç üniversitenin geleceğe dair plan ve hedeflerini konuğuyla paylaştı.Samsunlu gençlerin, vatandaşların ve Rektör Bilgiç nezdinde OMÜ’nün ilgi ve misafirperverliğinin kendisini çok mutlu ettiğini belirten ünlü ilahiyatçı ve akademisyen Prof. Dr. Hatipoğlu ise OMÜ’de Rektör Bilgiç ve ekibiyle başlayan değişim ve dönüşümü takip ve takdir ettiklerine dikkat çekip herkesin gönlünü ve rızasını kazanarak bir kurumu yönetmenin önemine vurgu yaparak OMÜ ailesine başarı, huzur ve gayret dolu yıllar temennisinde bulundu.

Sıcak ve samimi anların yaşandığı ziyarette Rektör Bilgiç, Prof. Dr. Hatipoğlu’na günün anısına üniversitenin hediyelerini takdim etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Osman Genç Kariyer Sohbetlerinde konuştu: Samsun'da en büyük sorun beyin göçü

Osman Genç Kariyer Sohbetlerinde konuştu: Samsun'da en büyük sorun beyin göçü