24 Ağustos 2019 Cumartesi

SAMSUN'A METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN YOĞUN KAR YAĞIŞI UYARISI!

Samsun'a Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yoğun kar yağışı uyarısı!

Samsun'a Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yoğun kar yağışı uyarısı geldi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Samsun dahil, Ordu ve Giresun illerinde yoğun kar yağışı beklendiğini duyurdu.

28 Şubat 2018 Çarşamba 18:00 GÜNCEL

Samsun'a yoğun kar yağışı uyarısı yapan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, buzlanma ve don gibi olaylara karşı tedbirli olunması uyarısında bulundu.


Meteoroloji Genel Müdürlüğünden Samsun, Ordu ve Giresun'da yoğun kar yağışı beklendiğini açıkladı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, gece saatlerinden itibaren Ordu'nun kıyı kesimlerinde kuvvetli yağmur ve karla karışık yağmur, iç kesimlerinde (200 metre ve üzeri rakımlı) yoğun kar yağışı bekleniyor. Gece saatlerinde Giresun'un kıyı kesimlerinde kuvvetli yağmur ve karla karışık yağmur, iç kesimlerinde (200 metre ve üzeri rakımlı) yoğun kar yağışı (20 santimetre ve üzeri) tahmin ediliyor.

Samsun'da gece başlayacak yağışların ise yarın öğle saatlerine kadar doğu kesimlerinde kuvvetli yağmur ve karla karışık yağmur, iç kesimlerinde (200 metre ve üzeri rakımlı) yoğun kar (20 santimetre ve üzeri) şeklinde olması öngörülüyor. 

Buzlanma ve don, ani sel, su baskını, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekiyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Çarşamba'da yaş meyve ve sebze toptancı halinde silahlı saldırı!

Samsun Çarşamba'da yaş meyve ve sebze toptancı halinde silahlı saldırı!