27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'A YAĞAN EYLÜL AYININ İLK SAĞANAK YAĞMURU YOLLARI, CADDELERİ GÖLE ÇEVİRDİ

Samsun'a yağan Eylül ayının ilk sağanak yağmuru yolları, caddeleri göle çevirdi

Samsun'a akşam saatlerinde yağan yağmur nedeni ile yollar göle dönerken, Bafra ilçesinde yağmur nedeniyle cadde ve sokaklar sular altında kaldı, vatandaşlar iş makinesinin kepçesine binerek su birikintilerini aştı.

06 Eylül 2018 Perşembe 20:49 GÜNCEL

Samsun'da yağan Eylül ayının ilk sağanak yağmuru yolları göle çevirdi, cadde ve sokaklar su birikintilerinin altında kaldı.


Samsun'da bu akşam saatlerinden itibaren etkili olan sağanak hayatı olumsuz yönde etkiledi. Samsun'da başlayan sağanak yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar, otobüs durakları ile iş yerlerinin tentelerinin altında, bazıları ise şemsiye, çanta ve poşetlerle yağmurdan korunmaya çalıştı.

Sağanak yağmur nedeni ile Samsun'da cadde ve sokaklarda su birikintileri oluştu. Samsun-Ordu kara yolu üzerinde sağanak nedeniyle ağaçlardan kopan dallar, yolun bir süre trafiğe kapanmasına neden oldu. Canik ilçesinde su birikintisi içinde otomobili arıza yapan bir kadın sürücü ile araçtaki bebeğini polis ekipleri kurtardı.Samsun'un Bafra ilçesinde de etkili olan sağanak yağmur yağış, cadde ve sokakları göle çevirdi, bazı ev ve iş yerlerini su bastı. Bafra ilçesinde yağmur nedeni ile oluşan su birikintilerinden dolayı cadde üzerinde karşıdan karşıya geçemeyen vatandaşlar, iş makinesinin kepçesine binerek su birikintisini aşabildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun-Ordu karayolunda sağanak yağmur araç trafiğinin kilitlenmesine neden oldu

Samsun-Ordu karayolunda sağanak yağmur araç trafiğinin kilitlenmesine neden oldu