29 Kasım 2021 Pazartesi

SAMSUN'A YAĞMUR YAĞDI SAGİMAD TOPTANCILAR SİTESİ SULAR ALTINDA KALDI

Samsun'a yağmur yağdı SAGİMAD Toptancılar Sitesi sular altında kaldı

Samsun'da 10 Kasım günü yağan yağmur Tekkeköy ilçesinde bulunan SAGİMAD Toptancılar Sitesine ait yolların sular altında kalmasına neden oldu.

10 Kasım 2021 Çarşamba 17:15 GÜNCEL

Samsun'da yağmur suları ile dolan SAGİMAD Toptancılar Sitesinde esnaflar, duruma ironik bir tepki göstermek için, yolları adeta göle döndüren suya olta attı.


Samsun'da 10 Kasım Atatürk'ü Anma etkinlikleri yağmur altında yapılırken, yağan yağmur kentte bazı bölgelerde taşkınlara ve su birikintilerine neden oldu. Yağmur sularının altında kalan yerlerden birisi olan Tekkeköy ilçesinde ki SAGİMAD Toptancılar Sitesinde de hem esnaflar hem araç sürücüleri gün boyu suların çekilmesini bekledi. 

Adeta göle dönen SAGİMAD Toptancılar Sitesinde, yolları kaplayan yağmur sularında araç sürücüleri güçlükle ilerlerken, bazı esnaflar ise yaşanan durumu protesto etmek için kaldırım kenarından yolları kaplayan yağmur sularının içine olta atarak "Alt yapı sorunumuz bir türlü çözümlenmedi. Her yağmurda burası göle dönüyor. Bu seferde yine aynı manzarayla karşılaştık. Biz de bari biriken sulara olta atıp balık tutalım dedik" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Beyin anevrizması belirtileri nelerdir? Uzman doktor ölümcül belirtileri açıkladı

Beyin anevrizması belirtileri nelerdir? Uzman doktor ölümcül belirtileri açıkladı