17 Ekim 2021 Pazar

SAMSUN'DA 1 MİLYON LİRAYA LALE ALINIYOR, AYNI ŞEHİRDE BİR ANNE ÇÖPTEN HAVUÇ TOPLUYOR

Samsun'da 1 milyon liraya lale alınıyor, aynı şehirde bir anne çöpten havuç topluyor

Samsun'da Büyükşehir Belediyesi'nin 1 milyon lira 200 bin adet lale soğanı aldığı gündeme gelirken, şehir sokaklarında ise çöpleri karıştıran bir annenin görüntüleri yürek yaktı.

27 Kasım 2020 Cuma 13:04 GÜNCEL

Samsun'da çöpleri karıştıran iki çocuklu bir annenin, çöpten çıkarttığı havucu çocuklarına verirken çekilen görüntüleri, gelir dağılımında yaşanan uçurumu gözler önüne serdi.


Samsun sokaklarında objektiflere yanında bulunan iki çocuğu ile birlikte çöpleri karıştıran bir annenin görüntüsü yansıdı. Gazeteci İsmail Akduman tarafından çekilen fotoğrafta, çöp konteynerlerini kurcalayan bir kadının, çöpten çıkarttığı havucu çocuklarına verdiği anlar saniye saniye fotoğraf karesine yansıdı. 

Samsun'da yoksul ve dar gelirli ailelerin yanı sıra, dul kalan çocuklu annelerin yaşam koşulları pandemi sürecinde daha da ağırlaşırken, Samsun Büyükşehir Belediyesinin 1 milyon lira harcama yaparak 200 bin adet lale soğanı aldığı haberlerinin gündeme gelmesi ise 'Bu ne yaman çelişki' dedirtti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Vatandaş

28 Kasım 2020 Cumartesi 17:38

Tüh gitti kanal istanbulun 200 bini çöpe

cevdet

27 Kasım 2020 Cuma 17:24

tok acın halinden ne anlar har vurun paraları siz kazanmadınız ki binin Mercedeslere lalenin kime ne faydası var bu şehirde dilenmeyi yasaklayacaksin şehrin emini ama nerde zabıtaların çalışacak ama nerde aç bırakmayacaksın

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da ikiye bölünmüş kedi cesedi şoku!

Samsun'da ikiye bölünmüş kedi cesedi şoku!