17 Mayıs 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA 10 KASIM TÖRENİNE GEÇ KALMA ANLARI CANLI YAYINA YANSIDI

Samsun'da 10 Kasım törenine geç kalma anları canlı yayına yansıdı

Samsun'da düzenlenen 10 Kasım töreninde Atatürk Anıtında yapılacak saygı duruşuna Vali'nin geciktiği, Büyükşehir Belediye Başkanının da sirenler çalıp konulan çelenklerin ardından okunan İstiklal Marşı sırasında yetiştiği anlar canlı yayına yansıdı.

10 Kasım 2020 Salı 15:32 GÜNCEL

Samsun'da Atatürk'ün vefatının 82'inci yıl dönümü nedeniyle Atatürk Anıtında düzenlenen 10 Kasım töreni, Vali ve Büyükşehir Başkanının törene geç kalması nedeniyle krize dönüştü.


Samsun'da bulunan Onur Anıtında 10 Kasım nedeniyle bu sabah saat 9:00'da yapılacak töreni canlı yayınlayan Samsun Canlı Haber, törene Vali Zülkif Dağlı'nın gecikme anları ile birlikte Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'in sirenler çalıp çelenk konulduktan sonra okunan İstiklal Marşına yetişme anlarını da canlı olarak izleyicilerine aktardı.

Bu durum ise yaygın basın organlarında 'Samsun’da tepki çeken 10 Kasım töreni: Vali geç kaldı, AKP’li Başkan son anda yetişti' başlıkları ile haber olarak yayımlandı.

Yapılan 10 Kasım törenine Samsun Valisi'nin gecikmesi nedeniyle saygı duruşu ve siren çalma seremonisinin iki kez tekrarlandığı bilgisine yer verilen haberlerde, Samsun Atatürk Anıtına sirenler çalarken çelenk konulduğu anlarda yine Samsun Canlı Haberin yayınladığı canlı yayına yansıdı.

İşte o görüntüler..

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valiliği Valinin 10 Kasım törenine geç kalma olayı ile ilgili açıklama yaptı

Samsun Valiliği Valinin 10 Kasım törenine geç kalma olayı ile ilgili açıklama yaptı