17 Mayıs 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA 12 SAATTEN FAZLA SU KESİNTİSİ YAŞANDI SASKİ VATANDAŞA SABIR İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Samsun'da 12 saatten fazla su kesintisi yaşandı SASKİ vatandaşa sabır için teşekkür etti

Samsun'a bağlı İlkadım, Canik ve Atakum ilçelerinde çok sayıda mahallede dün geceden itibaren yaşanan 12 saatten fazla süren su kesintisi, vatandaşı isyan ettirirken, SASKİ ise sabır için vatandaşlara teşekkür etti.

07 Eylül 2020 Pazartesi 14:25 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım, Canik ve Atakum ilçesine bağlı çok sayıda mahallede, 12 saatten fazla süren su kesintisi yaşandı.


İlkadım ilçesine bağlı  Kadıköy, Zeytinlik, Anadolu, Selahiye, Çatalarmut, Baruthane ve Cedit ve çok sayıda mahallede dün geceden itibaren sular kesilirken, kesintinin Canik ve Atakum ilçelerinde de olduğu öğrenildi. 

SASKİ ise su kesintisi ile ilgili bilgilendirmeyi yine 1.337 kişinin takip ettiği Twitter sayfasından yaptı. Su kesintisi olacağından habersiz olan vatandaşlar dün geceden itibaren gece 20:30'dan 24:00'e kadar suların gelmesini bekledi. Yaşanan bir arazı nedeni ile meydana gelen su kesintisi dün gece 24:00'de sona ereceği açıklanmasına rağmen bu sorun dün gece bazı mahallelerde geç saatlere kadar sürdü.

Samsun'da İlkadım, Atakum ve Canik ilçelerinde yaşanan su kesintisi bugün de devam ederken, vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren SASKİ'ye sosyal medyadan tepki gösterdi. Arızanın giderilerek su akışının verileceğini Twitter sayfasından duyuran SASKİ'ye vatandaşlar, tepki mesajları attı.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da su kesintisini 1337 kişilik Twitter sayfasından duyuran SASKİ'ye tepki

Samsun'da su kesintisini 1337 kişilik Twitter sayfasından duyuran SASKİ'ye tepki