22 Ocak 2022 Cumartesi

SAMSUN'DA 15 MİLYON LİRA DEĞERİNDEKİ SEYİR TERASI İCRA İLE 3 MİLYON 900 BİNE SATILDI

Samsun'da 15 milyon lira değerindeki Seyir Terası icra ile 3 milyon 900 bine satıldı

Samsun'da Atakum Belediyesinin bünyesinde bulunan 15 milyon lira değerinde ki Seyir Terası, icra yoluyla 3 milyon 900 bin TL bedelle satıldı.

28 Ekim 2021 Perşembe 09:55 GÜNCEL

Samsun'da 31 Mart seçimlerinden sonra sürekli icra ve haciz haberleri ile gündeme gelen CHP'li Atakum Belediyesinin bu seferde elinde bulunan Seyir Terası icra yoluyla satıldı.


31 Mart seçimlerinden sonra Atakum Belediyesinde yapılan çöp ihalesini alan firmaya, aylarca ödemesinin yapılamaması ve bu nedenle çöp ihalesini alan firmanın, çalışanlarına maaşlarını verememesi ve mağduriyetlerin oluşması nedeniyle Seyir Terasına icra koydurttuğu öğrenildi.

Çöp ihalesini alan firmanın belediyeden milyonluk alacağı olduğu öğrenilirken, Seyir Terasının icradan yapılan satışına ise İstanbul'dan bir kişinin girdiği ve bu satışı 3 milyon 900 bin TL'ye aldığı bildirildi. Seyir Terasının icra yolu ile yapılan 3 milyon 900 bin TL'lik satışının, Atakum Belediyesinden alacağı olan çöp firmasına yapılacak ödemeyi karşılamadığı, Seyir Terasının adeta yok pahasına satıldığı gündeme geldi.

Atakum Seyir Terasını icradan 3 milyon 900 bin liraya alan ve satışa İstanbul'dan giren kişinin kim olduğu ise merak konusu oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Atakum İlçe Başkanı Köstek Seyir Terasının icra satışı ile ilgili açıklama yaptı

AK Parti Atakum İlçe Başkanı Köstek Seyir Terasının icra satışı ile ilgili açıklama yaptı