19 Mayıs 2019 Pazar

SAMSUN'DA 15 TEMMUZ GECESİNE ANLAM VEREN İKİ FOTOĞRAF KARESİ

Samsun'da 15 Temmuz gecesine anlam veren iki fotoğraf karesi

Samsun'da 15 Temmuz'un birinci yıl dönümü ve ikinci yıl dönümünü anlamlandıran iki fotoğraf karesi.. Samsun'da 15 Temmuz hain darbe girişiminin ikinci yıl dönümünde gökyüzünde ay ve yıldız, birinci yıl dönümünde ise şehit Ömer Halisdemir silüeti oluştu.

16 Temmuz 2018 Pazartesi 13:19 GÜNCEL

Samsun'da 15 Temmuz'un ikinci yıl dönümünde gökyüzünde ay ve yıldız yana yana gelirken, bir yıl önce aynı gece ise gökyüzünde şehit Ömer Halisdemir'in silüeti belirmişti.


Samsun'da 15 Temmuz hain darbe girişiminin ikinci yıl dönümün Cumhuriyet Meydanını dolduran vatandaşlar gökyüzünde ay ve yıldızın yan yana geldiğini gördü. 15 Temmuz'un ikinhci yıl dönümünde yaşanan bu ilginç anın bir benzeri ise 15 Temmuz 2017 tarihinde Ömer Halisdemir silüeti ile yaşanmıştı.Samsun'da 15 Temmuz 2017 tarihinde akşam saatlerinde gökyüzünde şehit Ömer Halisdemir'in silüeti oluşmuştu. 15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıl dönümünde gökyüzünde oluşan Ömer Halisdemir silüeti Bafra ve Alaçam ilçeleri dahil olmak üzere Samsun'da bir çok ilçeden gözle görülmüştü. Hain kalkışma sırasında darbeci komutan Semih Terzi'yi alnından vurduktan sonra şehit edilen Ömer Halisdemir'in Samsun'da beliren silüetinin ardından 15 Temmuz'un ikinci yıl dönümü gecesi ise bu sefer gökyüzünde ay ve yıldız yana yana geldi.
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Fatih mahallesi sakinleri 15 Temmuz gecesi meydana böyle indi

Samsun'da Fatih mahallesi sakinleri 15 Temmuz gecesi meydana böyle indi