17 Haziran 2021 Perşembe

SAMSUN'DA 15 TEMMUZ GÜNÜ TRAMVAY, RİNG HATLARI VE TERMİNAL OTOBÜSLERİ ÜCRETSİZ OLACAK

Samsun'da 15 Temmuz günü tramvay, ring hatları ve terminal otobüsleri ücretsiz olacak

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde SAMULAŞ'a bağlı tramvay, ring, ekspres ve terminal otobüslerinin saat 06.00'dan 16 Temmuz Salı günü saat 06.00'ya ücretsiz olacağını duyurdu,

14 Temmuz 2019 Pazar 16:30 GÜNCEL

Samsun'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle SAMULAŞ A.Ş'ye bağlı tramvay, ringler, ekspres ve terminal otobüsleri ücretsiz olacak.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, hain darbe girişiminin 3. yılnda yaptığı  açıklamada "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde SAMULAŞ'a bağlı tramvay, ring, ekspres ve terminal otobüsleri, saat 06.00 ile ertesi gün 06.00'a kadar ücretsiz olacak" dedi.

MİLLİ BİRLİK GÜNÜ'NDE ULAŞIM HİZMETİ
15 Temmuz 2016 günü akşamı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla Türk milletinin vatanı ve demokrasiyi savunmak için sokağa çıktığını, FETÖ'cü hain darbecilere engel olduğunu, ardından da günler süren 'Demokrasi Nöbetleri' tuttuğunu hatırlatan Mustafa Demir, "Türk Milleti, tarihe bir kez daha altın harflerle direniş öyküsü yazarken Türkiye Büyük Millet Meclisi'miz bu günü, Demokrasi ve Milli Birlik Günü ilan etti. Valiliğimiz öncülüğünde hazırladığımız birbirinden değerli etkinliklerle kutlayacağımız bu günde iştirakimiz olan SAMULAŞ tarafından halkımıza ulaşım kolaylığı sağlamak üzere bir dizi tedbir alındı" diye konuştu.

SAMSUNLULARA DAVET
15 Temmuz günü saat 06.00 ile 16 Temmuz sabah 06.00 saatleri arasında SAMULAŞ tarafından işletilen tramvay, ring, ekspres ve terminal otobüs hatlarında ücretsiz taşıma yapılacağını duyuran Mustafa Demir, "15 Temmuz 2016'da gerçekleştirilen hain darbe girişiminin bertaraf edilmesinin 3'üncü yılı dolayısıyla gerçekleştirilecek anma etkinliklerine tüm Samsunluları bekliyoruz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir: 15 Temmuz FETÖ'cülerin ülkeye nasıl ihanet ettiklerini gösterdikleri gecedir

Mustafa Demir: 15 Temmuz FETÖ'cülerin ülkeye nasıl ihanet ettiklerini gösterdikleri gecedir