22 Haziran 2021 Salı

SAMSUN'DA 19 MAYIS BELEDİYESİ PANDEMİ SÜRECİNDE MEZAR YERİ ÜCRETLERİNE ZAM YAPTI

Samsun'da 19 Mayıs Belediyesi pandemi sürecinde mezar yeri ücretlerine zam yaptı

Samsun'da pandemi sürecinde insanlar hayatlarını kaybederken 19 Mayıs İlçe Belediyesinin mezar yerine, erkek ve bayan kefeni ile mezar tahtası ücretlerine zam yapması tepkilere neden oldu.

27 Mayıs 2021 Perşembe 22:51 GÜNCEL

Samsun'un 19 Mayıs İlçe Belediyesi pandemi sürecinde mezar yerine, erkek ve bayan kefeni ile mezar tahtası ücretlerine zam yaptı.


19 Mayıs İlçe Belediyesinin 2021 Malı Yılı Gasilhane ve Mezar Yeri Ücretleri listesine göre ilçede ölen bir vatandaş için verilecek kefene bile fiyat konuldu. 19 Mayıs İlçe Belediyesinin tepkilere neden olan 2021 yılı mezar yeri ücretlerinde bayan ve erkek kefen fiyatlarının ayrı ve farklı olması, mezar tahtasına ayrı ayrı fiyatlar konulması sosyal medyada tepki ve eleştiri aldı.

19 Mayıs ilçesinde vatandaşlar sosyal medyadan yaptığı eleştirilerde bir çok belediyenin kefen ve mezar tahtasını ücretsiz verdiğini belirterek, 19 Mayıs İlçe Belediyesinin bayan ve erkek kefenlerine ayrı, mezar tahtasına da ayrı fiyat koymasına tepki gösterdi. Samsun'un 19 Mayıs İlçe Belediyesinin aldığı kararla ilçede mezar yerine, erkek ve bayan kefeni ile mezar tahtası ücretlerine konulan tarife şu şekilde.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Uğur sabancılar

29 Mayıs 2021 Cumartesi 00:25

Cenaze arabasını halkın hizmetine sokup .para alan belediyedir 19 Mayıs belediyesi.secimden 1 gün sonrada bana oy vermeyen mahalle hizmet alamicak diyen cisimde 19 Mayıs belediye başkanı olan şeye derler hocam.

Vatan DAŞ

28 Mayıs 2021 Cuma 08:44

Merkez ilçelerde mezarlık işlerine sadece büyükşehir bakıyor diğer ilçelerde de büyükşehir baksın.

Vatan DAŞ

28 Mayıs 2021 Cuma 08:42

19 Mayıs belediyesi mezarlıklar müdürünü büyükşehire göndersin de belediyecilik öğrensin...2020'de herşey dahil 500 TL idi büyükşehirde...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Kirazlık mevkiinde kaza oldu üst köprüde trafik kilitlendi

Samsun'da Kirazlık mevkiinde kaza oldu üst köprüde trafik kilitlendi