14 Haziran 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA 19 MAYIS İLÇE BELEDİYESİ BAŞKANI TOPALOĞLU'NUN COVİD-19 TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Samsun'da 19 Mayıs ilçe Belediyesi Başkanı Topaloğlu'nun Covid-19 testi pozitif çıktı

Samsun'da belediye başkanları birer birer Korona Virüs'e yakalanıyor. Samsun'da son olarak Ondokuz Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu'nun da Covid-19 testi pozitif çıktı.

08 Aralık 2020 Salı 18:47 GÜNCEL

Samsun'da 19 Mayıs İlçe Belediyesi Başkanı Osman Topaloğlu'da Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.


Samsun'da belediye başkanları peş peşe KoronaVirüs'e yakalanırken, bazı belediye başkanları tedavi sonrası sağlıklarına kavuşarak görevlerinin başına tekrar geçti.

Şuana kadar Samsun'da Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ve Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül gibi isimler Covid-19 testlerinin pozitif çıktığını duyurmuştu. Testleri pozitif çıkan belediye başkanları uygulanan tedavi sonrası sağlıklarına kavuşarak görevlerinin başına döndü.

Samsun'da AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu'nun da bir süre önce testi pozitif çıkarken son olarak kentte 19 Mayıs İlçe Belediyesi Başkanı Osman Topaloğlu'da Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyuran isimler arasında yer aldı. Belediye Başkanı Osman Topaloğlu yaptığı açıklamada, "Kıymetli hemşerilerim hafta sonu vücut kırgınlığı ve gribal enfeksiyonla birlikte gelişen tat kaybı sonucu kendimi karantinaya almıştım. Dün yaptırdığım PCR testi sonucum pozitif çıkmıştır. Genel durumum iyi evde karantina altındayım. Lütfen bana bir şey olmaz demeyin. Maske-Mesafe-temizlik kurallarına riayet edin" dedi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir SAMULAŞ'ta alınan grev kararı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı

Mustafa Demir SAMULAŞ'ta alınan grev kararı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı