09 Mayıs 2021 Pazar

SAMSUN'DA 19 MAYIS'IN 100. YILINDA TARİHİ AN! TÜTÜN İSKELESİNDE BİRLİK POZU VERDİLER

Samsun'da 19 Mayıs'ın 100. yılında tarihi an! Tütün İskelesinde birlik pozu verdiler

Cumhurbaşkanı Erdoğan 19 Mayıs'ın 100. yılı için Samsun'a gelen CHP, MHP, SP, DSP, Vatan Partisi ve BBP liderleri ile bir arada Tütün İskelesinde hatıra fotoğrafı çekinmesi "İşte Türkiye İttifakı bu" dedirtti.

19 Mayıs 2019 Pazar 17:16 GÜNCEL

Samsun'da 19 Mayıs'ın 100. yılında Samsunlular tarihi bir ana tanıklık etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, Mustafa Destici, Temel Karamollaoğlu, Doğu Perinçek bir araya gelerek Atatürk'ü Samsun'a çıktığı Tütün İskelesinde birlikte hatıra fotoğrafı çekindi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 19 Mayıs'ın 100. yılı için geldiği Samsun'da devlet törenlerinin gerçekleştiği Tütün İskelesinde konuşma yaptı. Recep Tayyip Erdoğan konuşmasının ardından 19 Mayıs 1919'un 100. yılı için Samsun'da yapılan devlet törenlerine Cumhurbaşkanlığı tarafından davet edilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Lideri Mustafa Destici, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ile Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıktığı Tütün İskelesinde bir araya geldi.Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Lideri Mustafa Destici, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ile Tütün İskelesinde hatıra fotoğrafı çekindikten sonra, parti liderleri ile tek tek tokalaştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a gelen Kılıçdaroğlu, Akşener ve İmamoğlu Necattin Demirtaş'ı ziyaret etti

Samsun'a gelen Kılıçdaroğlu, Akşener ve İmamoğlu Necattin Demirtaş'ı ziyaret etti